Muhabbet kuşum uyuklar durumda

trnexusofficial

Meraklı Üye
Sabah 10.30 gibi dışarı çıkardım saat 5.30 gibi kafesine zorla soktum şuan hafif uyukluyor. Yorulduğundan oldupunu düşünüyorum ama kendisi kafese girmediğinden kuyruğuna basıp kaçmasını engellemek zorunda kaldım kuyruğuna basmak için de biraz sert hamle yaptım ve anlık bağırdı. Sıkıntı var mıdır yoksa uyku hali midir? Yardımcı olursanız sevinirim.
7f0cbd66ebfbcfc52dc990dd45c18aac.jpg

SM-A500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sabah 10.30 gibi dışarı çıkardım saat 5.30 gibi kafesine zorla soktum şuan hafif uyukluyor. Yorulduğundan oldupunu düşünüyorum ama kendisi kafese girmediğinden kuyruğuna basıp kaçmasını engellemek zorunda kaldım kuyruğuna basmak için de biraz sert hamle yaptım ve anlık bağırdı. Sıkıntı var mıdır yoksa uyku hali midir? Yardımcı olursanız sevinirim.
7f0cbd66ebfbcfc52dc990dd45c18aac.jpg

Şu an da kafesten çıkar beni diye deli dana gibi koşuyor

Kuyruğuna sert basmayın yazık canı acımıştır. Dışarı çıkmak istiyorsa çıksın, enerjisini atar.
Hocam notmalde kuyruğundan nazikçe tutar kaçmasınj engellerim. Hemen elime alırım. Fakat bugün çok sinirlendirdi. Odam haeiç bürün camlar açık ısrarla odadan çıkıyor elimi ısırıyordu. Benim de yakalayacağımı anladı. Ben sertçe bastım kuyruğuna o da korkuyla zıpladı. O an acıdı demek ki. Hayırlı geceler.

Canı acırsa sizden uzaklaşır. Ciddi birşeyi yok ama öyle davranmayın derim.

Canı acırsa sizden uzaklaşır. Ciddi birşeyi yok ama öyle davranmayın derim.
Peki ne yapayım hocam? Yani kafese girmiyor. Bu aralar el fenerinin ışığından korktuğunu farkettim. Her ne kadar gözüne tutmasam da zarar verebileceğini düşünüyorum.

Peki ne yapayım hocam? Yani kafese girmiyor. Bu aralar el fenerinin ışığından korktuğunu farkettim. Her ne kadar gözüne tutmasam da zarar verebileceğini düşünüyorum.

Kardesim birak ciksin aciktiginda girer yem yer sende o ara kapatirsin

Yatarken girsin sadece nolur ki? Deşarj olmak istiyor sanırım minik canlı:) Takılsın dışarda derim. Hayırlı geceler size de.

Yatarken girsin sadece nolur ki? Deşarj olmak istiyor sanırım minik canlı:) Takılsın dışarda derim. Hayırlı geceler size de.
Bana kalsa sıkıntı yok da, her yere boncuk boncuk bırakıyor :) odam haşat oldu. Annem bi süre sonra kızıyor. Emek 2 saatte pert.

Ben karanlıkta yakalıyorum yada aynaya çok ilgili elimde onla uğraşırken kapıyorum.en güzeli yeme girmesi.

Geri