Muhabbet kuşum ucamiyor yere düşüyor

akybeyzaa

Yeni Üye
Son günlerde kuşum ucamiyor yere düşüyor, keyfi gayet yerinde düzenli bir şekilde ötüyor, benimle vakit geçiriyor ama ucamiyor acil yardım

Merhaba,
Kuşunuzun iştahı ne durumda, kursağı dolu mu?
Hassas teraziniz varsa kuşun ağırlığını ölçün ve belirtin. Kilosu önemli.
Ayrıca son yaptığı dışkıların fotoğrafını paylaşın. Foto için hizliresimcom sitesini,video için streamable isimli siteyi kullanabilirsiniz buraya linki paylaşın. Kuşu net görelim videoda ve kanatlarını da görelim. Başka belirti var mı? Öğürme kusma hapşırma? Kuşunuz dişi mi?

Kuşum dişi, çok hapşurmuyor. İştahı iyi. Hassas terazim maalesef yok. Fotoğraf atıyorum.

Kuşun kanatları düzgün değil. Kanat bakımı için Röhnfried Bt Amin Forte ve biotin kullanmamız gerekecek. 25-30 ml Bt Amin Forte temin edin,Biotin olarak Biotin Vitaz Soliter isimli ürünü alabilirsiniz. Karadenizpetcom dan temin edebilirsiniz Rohnfried yetkili il bayisidir. Ayrıca Rohnfried Entrobac probiyotik (10-15 gr), Gervit-w multivitamin (20-25ml),Sedochol(20ml) ve Atemfrei (20 ml) temin edelim.
Bir program hazirlayip verelim,1 aya uçar diye düşünüyorum. Ürünleri alırsanız belirtin program hazirlayalim size.

Bu arada dışkı fotoğrafı paylaşılmamış..

İlginiz için gerçekten çok teşekkür ederim. Bir şey merak ediyorum, kuşumun kanatları neden böyle düzensiz olmuş olabilir? Sürekli uçan kafesten çıkan bir kuş değil kendisi. Enerjik değil. Tüyleri eski haline kendiliğinden döner mi?

İlginiz için gerçekten çok teşekkür ederim. Bir şey merak ediyorum, kuşumun kanatları neden böyle düzensiz olmuş olabilir? Sürekli uçan kafesten çıkan bir kuş değil kendisi. Enerjik değil. Tüyleri eski haline kendiliğinden döner mi?

Bazı kimseler kuşların kanatlarını keserler. Yetersiz beslenme gibi durumlardan ötürü de gelişim zayıf olabilir. Kuşun çoktan kanatları düzgün olmalı idi. Kanatlarda kan/kanama var mı kontrol ettiniz mi hiç?
Bu kuşun kanatları düzgün değil nasıl uçsun ki..
Bu arada dışkı fotoğrafı görelim mutlaka ,yeni yaptığı 6-7 tane dışkı.

Kanama yok. Bir kuşun kanatlarını kesmek gerçekten vicdansızlıktır. Dışkı fotoğrafı yolluyorum.

Tamam.
Bugün veya yarın kekik çayı verelim.

2 saatten fazla bekletmeyin sulukta.
Kuşa yemekten 2-3 saat sonra verebilirsiniz.

İyi akşamlar ürünler 1 Ağustos gibi elimde olacak program nasıl olacak? Şimdiden teşekkürler.🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Röhnfried Bt Amin Forte ve biotin kullanmamız gerekecek. 25-30 ml Bt Amin Forte temin edin,Biotin olarak Biotin Vitaz Soliter isimli ürünü alabilirsiniz. Karadenizpetcom dan temin edebilirsiniz Rohnfried yetkili il bayisidir. Ayrıca Rohnfried Entrobac probiyotik (10-15 gr), Gervit-w multivitamin (20-
Buraya kadar ki ürünleri sipariş ettim

Geri