Muhabbet kuşum uçmuyor

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan egeply
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

egeply

Yeni Üye
Merhaba sevgili dostlar muhabbet kuşum hasta ama anlayamadım ne yapsam bilmiyorum veteriner goturmedim önceden götürmüştüm ilaç yazdılar geçtiler popo kısmında şişlik var uzun zamandır fakat son 1 haftadır uçmuyor yerden inmiyor kafesin sadece dışarı çıkarıyoruz yürüyor halsiz bitkin , kendini temizleniyor ishal gidiyor üstü başı batıyor ne yapmam lazim

w_aO9FLJy8.jpg

Hemen suyuna karbonat ( Kabartma tozu ) katın. Yarım suluğa mercimek tanesi kadar. Sonra dışkı resmi paylaşın. Keşke 3-4 gün önce yazsaydınız geç kalmışsınız. Birde kuşun videosunu paylaşın. 20 Sn lik.
Resimleri : Hızlı resim com
Videoyu : stream.com dan paylaşıp linki buraya yapıştırın.

Poposunu biraz nemlendirip nemli bezle temizleyin. Hızlı davranmalısınız kuş kötü durumda.

Kuşun yüzünü göremiyoruz.. Genel bir video paylaşın güncel olsun.
Dışkıları da görelim..
Kuş dışkısını kolayca yapabiliyor mu? Kuyruk sekmesi var mı? Zor nefes alma var mı? Öğürme kusma var mı? Ağzının içinde ve dışkılarında kötü koku var mı? Ağzının içinde pamukçuklar var mı?
Hassas teraziniz varsa ölçüm yapın kuşun kaç gr olduğunu belirtin bizlere. Daha çok detay veriniz.. Ayrıca hangi şehirde yaşıyorsunuz? Kanatlı kliniği biliyor isem size önerimde bulunabilirim.

Geri