Muhabbet kuşum uçamıyor, neyi olabilir ?

Cnker

Yeni Üye

Merhaba forumda ve kus bakmada yeniyim.
Fotograflarda ekledigim gibi kusun kanadi bu sekilde.1 hafta oldu kuslar geleli.Kafese alissinlar oyle ucuralim dedik ama uçamadı.Ne yapmam lazım ? Sizce rahatsizligi nedir.Bilenler yardimci olursa cok sevinirim

Kuş sürekli kafeste mi kalmış? Güncel videosunu paylaşın ve beyaz peçete üzerine yaptığı 6 tane dışkının fotoğrafını paylaşın. Kuşta öğürme kusma hapşırma kanat tutulması kasılma gibi şeyler var mı? Hassas teraziniz varsa kuşun ağırlığını ölçün ve belirtin. Video için streamable isimli siteyi kullanabilirsiniz.

Petshoptan almış kardesim hiç bilmiyorum surekli kafestedir ama buyuk ihtimalle.ögurme kusma hapsirma gozlemlemedim.Yarın dediklerinizi yapıp paylaşayım çok tesekkurler

Kuş sürekli kafeste mi kalmış? Güncel videosunu paylaşın ve beyaz peçete üzerine yaptığı 6 tane dışkının fotoğrafını paylaşın. Kuşta öğürme kusma hapşırma kanat tutulması kasılma gibi şeyler var mı? Hassas teraziniz varsa kuşun ağırlığını ölçün ve belirtin. Video için streamable isimli siteyi kullanabilirsiniz.
Aklıma simdi geldi.Kuş geldigi gunden beri titriyor ama kafesin yanina gidince stresdendir korkuyordur diye dusundum.Ucamamasi ile alakasi olabilir mi

Petshoptan almış kardesim hiç bilmiyorum surekli kafestedir ama buyuk ihtimalle.ögurme kusma hapsirma gozlemlemedim.Yarın dediklerinizi yapıp paylaşayım çok tesekkurler
Sürekli kafeste kaldı ise uçuş problemi olabilir.

Uçuş talimleri yaptırın. Günden güne nasıl iyi uçtuğunu göreceksiniz. Tabi kanatlarında sağlık problemi yoksa... bunu da ucurarak öğrenebilirsiniz. Keşfetsin bulunduğu odayı.

Geri