muhabbet kuşum titriyor

yardimedin123

Yeni Üye
dün gece diğer muhabbet kuşum öldü sonra şu an yaşayan surekli kanatlarını açıp titriyor hiç kabarmiyor ve uyumaya calisiyor ben dün gece uykusuz kaldığından şüpheliyim ama sormak istedim

Ekli dosyalar

• Screenshot_20230207_141111_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20230207_141111_com.android.gallery3d.jpg
    338 KB · Görüntüleme: 10
Kuşu kafesine alın, sıcak tutmaya özen gösterin. Aspur, dal darı ve entrobac probiyotik temin edin. Dışkıları bu şekilde biraz toparlamaya çalışalım. Kuşunuza titreme öncesinde herhangi bir ilaç kullandınız mı?
Ve yem yemiyorsa öncelik kuşunuzun beslenmesi olmalı. Yumurta haşlayıp yumurta sarısı içine biraz mısır unu ve az miktar su ile muhallebi kıvamında mama hazırlayıp kuşa yedirmeye çalışın.

Kuşu kafesine alın, sıcak tutmaya özen gösterin. Aspur, dal darı ve entrobac probiyotik temin edin. Dışkıları bu şekilde biraz toparlamaya çalışalım. Kuşunuza titreme öncesinde herhangi bir ilaç kullandınız mı?
Ve yem yemiyorsa öncelik kuşunuzun beslenmesi olmalı. Yumurta haşlayıp yumurta sarısı içine biraz mısır unu ve az miktar su ile muhallebi kıvamında mama hazırlayıp kuşa yedirmeye çalışın.
daha önce multi vitamin verdim

kusmaya başladı

Kafes tabanına tuvalet kağıdı koyun 3,4 tane dışkı yapsın bakalım..
Kuşun Titremesini görebilmemiz için video atabilir misiniz? Youtube a ya da streamble.com a yükleyip buraya atın..

Bakınız forumdan yardım istiyorsunuz dışkı fotoğrafı istiyoruz, ishali yok diyorsunuz kusura bakmayın ama buraya danışacaksanız söylenilenleri yapmanız gerekiyor..

İyi forumlar...

Geri