Muhabbet kuşum titriyor

Serkan Ugur

Yeni Üye
Herkese merhabalar 1 hafta önce bir kac aylık bi muhabbet kuşu aldım ve bazenleri sürekli titremeye başladı nedeni ni bilmiyorum hava sıcaklığı da normal derecede yani (muhabbet kuşları için farklı mı olması lazım yoksa) ısıtmak için avucumun içine alıyorum YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM TEŞEKKÜRLER

Merhabalar, sıcak su torbası hazırlayıp üstüne bir havlu serin ve kuşunuzu havlunun üstüne koyun. Bu söylediğim kuşunuzun üşüme ihtimaline karşıdır. Farklı bir durum söz konusuysa tecrübeli arkadaşları dinleyelim.

Video ekleyebilir misiniz? Korkudan titriyor olabilir. Birde avcunuza alıyorsanız özellikle korkuyordur.
Ya çıplak gözle göremezsin ama elime aldığımda titrediği ni çabucak fark ediyorum avucuma almıyorum bana direk alıştı parmağımla alıyorum genel de ısıtmak için biraz avucumu üstüne atıyorum

Merhabalar, sıcak su torbası hazırlayıp üstüne bir havlu serin ve kuşunuzu havlunun üstüne koyun. Bu söylediğim kuşunuzun üşüme ihtimaline karşıdır. Farklı bir durum söz konusuysa tecrübeli arkadaşları dinleyelim.
Tmm anladım teşekkürler deneyeceğim

Geri