Muhabbet kuşum su içimiyor.

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Mochi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Mochi

Yeni Üye
Merhaba kuşumu alalı 1-2 ay oldu ismi Çakıl. Aldığımdan beri çekingen her eşyadan korkuyor tabi böyle olunca su kabından da korkuyor. Alışması için ne yapabilirim. Birde sürekli gözleri kısık bir şekilde duruyor. Kabarıp olduğu yerde duruyor. Ne yapabilirim yardım eder misiniz? Konuşturmaya çalışıyorum yanında ben varken örtmüyor. Ben odadan çıktığım zaman kendi kendine mırıldanıyor.

Su içmeden 1 2 ay yaşaması imkansız. Mutlaka içiyordur. Sürekli kabarık olup gözlerinin kısık durması normal değil. Hasta olabilir. Fotoğraf ekler misiniz? Dışkısının da fotoğrafını ekleyin.

Screenshot_2018-07-19-19-09-50-1.png

Sürekli bu şekilde duruyor yada kabarıyor neden olabilir?

Sürekli kısık bakıyor. Meyve ve sebze hiç vermedim neler vermeliyim meyve sebze olarak.

Günde en az 2 saat ilgileniyorum. Elimden hiç korkmuyor ısırmıyor. Ben yanında duyduğum zaman konuşmuyor. Yanından ayrıldığım zaman kendi kendine konuşuyor gibi sesler çıkarıyor. Benden mi korkuyor anlamadım.

Yardımınız için teşekkür ederim sürekli uyuması devam ederse veterinere götürmeli miyim

Vitamin ve probiyotik takviyesi yapın ki bağışıklığı gelişsin sade yem ile kuş beslemeyin arada meyve falan da verebilirsiniz

Vitamin ve probiyotik takviyesi yapın ki bağışıklığı gelişsin sade yem ile kuş beslemeyin arada meyve falan da verebilirsiniz

Önerdiğiniz bi vitamin var mı? Bide dün meyve veriym dedim meyveden korkuyor nasıl yemesini sağlayabilirim?

Önerdiğiniz bi vitamin var mı? Bide dün meyve veriym dedim meyveden korkuyor nasıl yemesini sağlayabilirim?
Probiyotik diazyme 256.
Uygun meyve sebze vermek icin kafese asın gidip o yiyecektir yabancı geldigi icin korkuyor. Bunu her gun surekli yapın yemedigi takdirde alisacaktir

Geri