Muhabbet kuşum solunumda zorluk yaşıyor, ne yapmalıyım?

Baver Sağlam

Yeni Üye
Merhaba, muhabbet kuşum geçtiğimiz günlerde geceleri durmadan gagasını tıkırdatmaya başladı, ufaktan ötüyor da(cılız bi şekilde). Ancak gündüz zamanları boyunca pek bir halsizliği vs yok, her zamanki gibi. Geçtiğimiz günlerde balkonu açmıştım, soğuk aldı sanırım. Sizce ne yapmalıyım? Veterinere götürmeli miyim?

belirtiler var hocam biraz. Veteriner şırınga içinde vitamin gibi bir sıvı verdi. telefonuma şu anlık erişimim yok, birkaç gün içinde video atabilirim ancak

Merhabalar, veteriner sadece vitamin verdi ve muhabbet kuşumda olumlu pek bir gelişme yok. Herhangi bir halsizliği vs yok diye pek bir sorunu yoktur diye düşünüyordum ancak uçtuktan hemen sonra nefes alırken ıslıkvari sesler çıkarıyor. Halen gayet neşeli ancak solunum problemi var, tuzlu su uyguladım ceresine ancak pek fayda etmedi 2 3 kere hapşırıyor sadece. Ne yapmalıyım?

Merhabalar, veteriner sadece vitamin verdi ve muhabbet kuşumda olumlu pek bir gelişme yok. Herhangi bir halsizliği vs yok diye pek bir sorunu yoktur diye düşünüyordum ancak uçtuktan hemen sonra nefes alırken ıslıkvari sesler çıkarıyor. Halen gayet neşeli ancak solunum problemi var, tuzlu su uyguladım ceresine ancak pek fayda etmedi 2 3 kere hapşırıyor sadece. Ne yapmalıyım?
uçunca çoğu kuş ıslık tarzında solunum yapar.Sadece kafesi sıcak tutun birkaç gün,cereye uygulama yapmayın

Geri