Muhabbet kuşum sürekli kaşınıyor ve uyuyor

Kerem_002

Yeni Üye
Arkadaşlar dişi muhabbet kuşum kabararak kafasını geriyeyaslıyor ve uyuyor sürekli sonra kaşınıyor sürekli oda sıcak sakin yerdeler nedenini anlamıyorum https://imgyukle.com/i/Vp6aVs

Resim net değil başka fotoğraflar yükleyin bakalım..

İndirdikten sonra galeriden bakın bide ben 3 gün once kafeste birlikte kuşcu ya gittim herhalde soğuk almış ne yapayım
Ahşap tünek olduğu için gayet normal. Fabrika yapımı plastik zararlı tunekler gibi hayvanı kısıtlamıyor. Bu konu benim kuşumda da oluyordu ama daha sonraları bunun gagalarini temizlemek için yaptıklarını öğrendim. Kendini kaşıyorsa büyük ihtimal kendini temizliyordur.

Kafasını geriye yaslayarak uyumak gayet normal bir iş. Bu kuşlar günde 10 saat civarı uyurlar. Size tavsiyem geceleri lambanın açık olduğu ortamlara koymayın hayvanı. Buz gibi olmayan ama çok sıcak da olmayan bir odada üstünü örtün. Güzel güzel uyusun kuş [emoji211] [emoji99][emoji932]

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ahşap tünek olduğu için gayet normal. Fabrika yapımı plastik zararlı tunekler gibi hayvanı kısıtlamıyor. Bu konu benim kuşumda da oluyordu ama daha sonraları bunun gagalarini temizlemek için yaptıklarını öğrendim. Kendini kaşıyorsa büyük ihtimal kendini temizliyordur.

Kafasını geriye yaslayarak uyumak gayet normal bir iş. Bu kuşlar günde 10 saat civarı uyurlar. Size tavsiyem geceleri lambanın açık olduğu ortamlara koymayın hayvanı. Buz gibi olmayan ama çok sıcak da olmayan bir odada üstünü örtün. Güzel güzel uyusun kuş [emoji211] [emoji99][emoji932]

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Saolun

Geri