Muhabbet kuşum sürekli ishal oluyor,sulu veya mukuslu dışkı yapıyor

mubis_

Yeni Üye
1 yaşında dişi muhabbet kuşum var hafta da 1 defa mutlaka ishal oluyor, ishal olduğunda ishal ilacı veriyorum ve dal darı, yem yedirmeye çalışıyorum ne zaman yem yerse o zaman düzeliyor dışkısı. havalar güzel olduğu için sürekli oyun oynamak istiyor sabah uyandığında yem yemek yerine kafesinden çıkmaya çalışıyor sonra dışkısı sıvı oluyor yem yedirince de geçiyor genellikle. Ve ishal olduğunda dışkısı ya mukuslu oluyor ya da su gibi oluyor sebebi nedir ne yapmam lazım

Dışkı fotoğraflarını atarsanız buraya daha iyi olur. Düzeldikten önce ve sonra fotoları atın bir bakalım. Kuşun genel videosunu da çekerseniz iyi olur.

ilginiz için teşekkür ederim ama siteye fotoğraf yükleyemedim ilk defa kullanıyorum bu siteyi bilmiyorum

Hızlıresim sitesi üzerinden ekleyip link olusturabilirsiniz

peki probiyotik veririm dediğiniz gibi kuşumun iştahı ve keyfi çok şükür yerinde kilosunu bilmiyorum veterinerimiz hiç kilo ölçümü yapmadı

sizce bu ishal durumu neden olur suyunun kafesinin yeminin ve diğer tüm eşyalarının temizliğine çok dikkat ediyorum vitaminlerini düzenli veriyorum buna rağmen ishal oluyor havaların sıcak olmasından etkileniyor olabilir mi

Geri