Muhabbet kuşum sürekli gözünü kaşıyor

Seda20023

Yeni Üye
Muhabbet kuşum sürekli gözünü kaşıyor

Kuşun net bir fotosunu görebilir miyiz

IMG-20220530-WA0001.jpg

Fucithalmic krem ile genta damla sürdük gözüne onlar daha kotu yapmış olabilir mi acaba

Hocam geçmiş olsun, şifalar dilerim. Bu tür vakalarda lütfen bir hekime danışarak ilaç kullanınız. Bir hastalığa iyi gelen ilaçlar diğerine gelmeyebiliyor. O yüzdendir ki detaylı muayene sonrası verilen ilaçları kullanarak tedavimize devam edelim.

Fucithalmic krem ile genta damla sürdük gözüne onlar daha kotu yapmış olabilir mi acaba
Bu gibi durumlarda sabah birer damla gentagut akşam ışıkları kapatmadan önce terramycin göz merhemi uygulanır 1 hafta. Fucithalmic krem hakkında fikir sahibi değilim. Ama kuşun gözü çok ilerlemiş. Kanatlı uzmanın görmesi lazim.

Terramycin krem kullanmaya başladık ama sürdükten sonra gece kontrol ediyorum daha fazla kaşiyor durmadan yüzünü kenarlara tuneklere sürtüyor kırmızı oluyor göz kenarları tüyleri dökülüyor gözünun, krem onu rahatsız ediyor gibi sanki ne yapmalıyım sabah genta damlasını sürüyorum

Terramycin krem kullanmaya başladık ama sürdükten sonra gece kontrol ediyorum daha fazla kaşiyor durmadan yüzünü kenarlara tuneklere sürtüyor kırmızı oluyor göz kenarları tüyleri dökülüyor gözünun, krem onu rahatsız ediyor gibi sanki ne yapmalıyım sabah genta damlasını sürüyorum
Hekim kontrolünde ilaç kullanınız efendim. Burada muayene edilemediği için tam teşhis konulamıyor bundandır ki yanlış ilaç minik dostumuzun sağlığını daha da etkiler. Lütfen hekim kontrolü altında kullanalım.

Benim kuşum da da aynısı olmuştu. Gündüz gentagut ve geceleri terramycin krem kullanmıştım.Sonra 1 hafta on gun içinde düzelmeye başlamıştı. Peki terramycin kremi sürdükten sonra ışıkları kapatıyor musunuz birde kullanali kaç gün oldu. 1 haftayı tamamlayalım. Hiç İlerleme olmazsa kanatlı uzmana başvurun.

Geri