Muhabbet kuşum neden böyle oldu

alperxx06

Yeni Üye
Arkadaşlar 1.5 aylık muhabbet kuşum var son 2 3 gündür üstünde bir halsizlik sürekli hapşırma ve gagasından köpükler çıkıyor ayrıyeten sarı kıvamda dışkısını yapıyor önceden hiç böyle bir şey yoktu bir anda oldu yemini temizliğini ve vitaminlerini düzenli olarak veriyorduk evin sıcaklığıda gayet iyiydi fakat birden kötü oldu artık yemde yemiyor sadece su içiyor ve tüyleri önceden yumuşaktı haliyle fakat 2 3 gündür sertleşmiş aynı taş gibi son olarak bir şey daha sormak istiyorum kuşum yemini yedikten sonra sürekli sebze veriyordum marul kıvırcık gibi bunun bir zararı olur mu internetten okuduğum bir yazıda kuşların metabolizması sebzeyi kabul etmiyormuş bu doğru mudur şimdiden teşekkürler.

Kuşun dışkısının resmini ekle. Sebze verebilirsin sorun yok.
Malesef belirtileri farkettiğim günün hemen sonrasında forumda biraz araştırma yaptım hangi ilaçları vericeğimle ilgili bilgi edindim tam ilaçları almaya gidiyordum ki kuşum kafesinde ölmüş 1.5 aylıktı 1 ay abim baktı ben sadece 2 haftadır bakıyodum ama gerçekten çok kötü oldum berbat bir durum yinede teşekkürler.

Malesef belirtileri farkettiğim günün hemen sonrasında forumda biraz araştırma yaptım hangi ilaçları vericeğimle ilgili bilgi edindim tam ilaçları almaya gidiyordum ki kuşum kafesinde ölmüş 1.5 aylıktı 1 ay abim baktı ben sadece 2 haftadır bakıyodum ama gerçekten çok kötü oldum berbat bir durum yinede teşekkürler.
Başınız sağolsun

Geri