Muhabbet kuşum kusuyor

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Kumsal00
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kumsal00

Yeni Üye
Arkadaşlar muhabbet kuşum yem kusuyor bazen sulu bazen kustuğunu geri yiyor etrafa saçıyor uyukluyor, iştahı yerinde maşallah ama hasta olduğu belli ne yapmam lazım ?

Şimdi bu yazdıklarına göre biz nasıl bilelim kuşunun nesi var.
Kusuyor demişsin. Kustuklarını yiyiyor demişsin. İştahı yerinde.
Nereden biliyorsun hasta olduğunu? Kızışmış olmasın? Belki eşleşmek istiyor.
Soru soruyorum neden tersliyorsun boş yapmana gerek yok insan gibi soru soruyorum, petshoba götürdüm o söyledi ama yine de emin olmak istedim sordum. 7 yıldır tek yaşıyor eş istese sürekli uyur mu uyurken bile kafa sallıyor

Ben boş yapmıyorum. Saçma sapan soru soruyorsun. Sonra cevabı beğenmiyorsun.
Petshopa sor sen sorunu. Onların dediklerini yap.
Neden ters konuştuğunu anlamıyorum . Sana saçma gelebilir bildiğin için bana saçma gelmiyor bilmediğim için. Yardım etmek zoruna gidiyorsa hiç yorum yapmasaydın neden insanın sinirini bozuyorsunuz ki

Neden ters konuştuğunu anlamıyorum . Sana saçma gelebilir bildiğin için bana saçma gelmiyor bilmediğim için. Yardım etmek zoruna gidiyorsa hiç yorum yapmasaydın neden insanın sinirini bozuyorsunuz ki
Bak kardeşim, sen gereksiz alınganlık yapıyorsun. Ayrıca mantıksız soru soruyorsun. Buna rağmen cevap yazıyorum, cevabı beğenmiyorsun. Derdin nedir anlamış değilim ama burada sorunlu biri varsa o da sensin. Kuşunu al veterinere götür yarın. Burada vakit harcama.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri