muhabbet kuşum kalemimi kemiriyor

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Canyvs
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Canyvs

Meraklı Üye
yardım edin muhabbet kuşum ders esnasında kalemimi kemiriyor özellikle kurşun kısmını kemirmeye çalışıyor başka kemirtebilcek oyuncak varmı muhabbet kuşum için?

yardım edin muhabbet kuşum ders esnasında kalemimi kemiriyor özellikle kurşun kısmını kemirmeye çalışıyor başka kemirtebilcek oyuncak varmı muhabbet kuşum için?
benim de kuşum duvar boyalarını kemiriyordu duvarları hep kemirdi hala izi duruyor fkjdsbhfkj kuşun kişiliğine bağlı birazda ama kalamar kemiği ile gaga taşı koy onları kemirir kalemin artık özgür :D

benim de kuşum duvar boyalarını kemiriyordu duvarları hep kemirdi hala izi duruyor fkjdsbhfkj kuşun kişiliğine bağlı birazda ama kalamar kemiği ile gaga taşı koy onları kemirir kalemin artık özgür :D
gaga taşı ile kalamar kemiği zaten var ben dışarıya saldığımda kemiriyor :D

sürekli kemiriyor üstüne çıkıyor ondan uzaklaştırdığımda kaleme gidiyor daireler çiziyorum kalem ile o da daireler çiziyor

2 tane benzer kaleme aynı tepkiyi veriyor

ama sarıya daha fazla ilgi duyuyor gibi

bu arada parmağımı gördüğü yerde kaçıyor ve çoğunlukla ısırıyor onun hakkında ne yapacağım?

Not:kuş omzuma ve başıma konuyor.

benimk,de öyle yapıyor keyfine öyle yaparlar.onu çıkardığınızda kalemi kaldırınm

benimk,de öyle yapıyor keyfine öyle yaparlar.onu çıkardığınızda kalemi kaldırınm
yaparım tabiikide ve bu arada kuş ben elimi soktuğum anda kaçıyor ısırıyor salıncada omzuma başıma veya kafesinin üstüne doğru uçuyor sanırım kuşumun
güvenini kaybettim nasıl düzeltebileceğimi biliyormusunuz?

elinizden korkmuş ona kafesteyken elinizi yavaşça yaklaştırın.zamanla alışıp zararlı olmadığını öğrenecektir

yok ama elinize dal darı alıp yada yemle alıştırabilirsiniz

kafeste elinize yem döküp yapmanız daha iyi olacaktır

Geri