Muhabbet kuşum kafasını sallıyarak agzından yem çıkartıyor

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan YusufSN1
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

YusufSN1

Yeni Üye
Arkadaşlar kuşumu saldım bi 2 tur attı sonra aldım elime kafasını sallıyarak agzından yem fırlattı biraz sonra kafese geri koydum.kuşum 3 günlük henüz eve yeni geldiğinden yapıyor olabilirmi ?

sanmıyorum ben ne kadar sevgili güvenli yaklaşsamda elime bile zor atlıyor saldıgımda parmagıma gelmiyor tüneğe gidiyor sadece kafes içinde elimden yem yiyor.

Anladigim kadariyla kur yapar gibi kusmuyo. Benim 2 aydir tek baktigim erkek kusta aynisi yapiyordu baslarda ne zaman yaklassam kafesten cikarsam korkusundan yem kusardi. Korktugu icin olabilir ama baska sorunu var mi gozlemle

Oyun oynuyor olabilir. Bu hareketi yaparken kuş kabarıyorsa ve gözlerinin bebeği oldukça küçülüyorsa oyundur.

önceden parmagımdan yem yerdi elimin içine pek atlamazdı ancak bu gün felan avcumun ortasındaki yemi yemek için elimin üstüne çıktı sanırım yavaş yavaş güveniyor bana.

hiç denemedim şuanlık yem ve kum dışında birşey vermedim kuşuma denicem

salatalığa azını bile sürmedi acaba nasıl alıştırıcam bu hayvanı başka yiyecekleri tattırmayı bu arada yediği,yuttugu yemi çıkartıp bana atıyor yemlikten atmıyor yani :D ancak kusmuk değil normal yem katı olarak verdi ancak şuanlık yapmıyor

Geri