Muhabbet Kuşum Kafa Sallıyor

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Eldira
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Eldira

Yeni Üye
İnternette araştırdım ama bunun gibi yukarı bakıp sağa sola kafasını sallayanı görmedim arada bir böyle yapıyor bazen saatlerce devam ediyor kafasını yukarı kaldırıp baykuş gibi sağa sola çeviriyor nedenini bilen varsa lütfen yardımcı olsun

Çok çılgınca :) kafasını tutabiliyor değil mi normal zamanlarında yoksa hep mi böyle ?ya da anormal dışkı,kusma falan da oluyor mu ?

Ayrıca kafes tellerinde soyulmalar mevcut kuşlar mı kemiriyor acaba şayet öyleyse bu kuşlar için zararlı bir durum.

Sabit tutabiliyor. Bu hareketi arada yapıyor zaten her zaman değil. Kemirme konusunda evet onlar kemiriyor engel olamıyorum.

Sabit tutabiliyor. Bu hareketi arada yapıyor zaten her zaman değil. Kemirme konusunda evet onlar kemiriyor engel olamıyorum.
İmkanınız varsa boyasız bir kafes edinmenizi tavsiye ederim çünkü zararlı diye biliyorum.Mevcut değilse mineral blokta alın.Belkide kur amaçlı eşine yapıyordur :)

Azgın teke bir gün erkeği öldürecek bu sapıklıkla :) Çok sık yapmadığı için hastalık olmadığını düşünüyordum zaten ama emin olamıyorum. Mineral blok deneyeceğim teşekkür ederim :)

Geri