Muhabbet kuşum kör oldu

unalmeydan

Yeni Üye
Selcuk bey İyi günler iyi bayramlar
Muhabbet kuşum var izindeydim annemlere bırakmıştım daha öncede hasta olmuştu fakat iyileşti şimdide gözleri kör olmuş eve geldiğimizde ne yapacağımızı bilmiyoruz yardımcı olurmusunuz @Selçuk YÜKSEL

Selcuk bey İyi günler iyi bayramlar
Muhabbet kuşum var izindeydim annemlere bırakmıştım daha öncede hasta olmuştu fakat iyileşti şimdide gözleri kör olmuş eve geldiğimizde ne yapacağımızı bilmiyoruz yardımcı olurmusunuz @Selçuk YÜKSEL
nereden anladınız

Elimi uzattığımda hiç bir tepki vermiyor önceden saldırırdı sürekli kafasını sağa sola döndürüyor dışarı çıkartığımızda uçarken kendini duvarlara vuruyor görmüyor hayvancağız

Gözünde görünürde bir şey yok gibi

Ekli dosyalar

• 20180822_004932.jpg
    20180822_004932.jpg
    1.4 MB · Görüntüleme: 74
Gözüne sprey falan sıkılmış olabilir mi? Bit spreyi vs tarzı şeyler uyguladınız mı?

Önüne yem ya da meyve sebze uzatın. Ne yapıyor tepkisine bakın. Görmeme durumu varsa veterinere gitmeli. Ayrıca gözünü ılık su ile yıkayın.

Arkadaşlar gerek kalmadı kuşum öldü başımız sağolsun çok üzüldüm çocuklar daha görmedi bayağı ağlayacaklar

Sağolun dostlar ALLAH razı olun gerçekten çok üzüldüm evde boşluğu var kafesine sürekli bakıyorum boş

Felc gecirip sinirler zedenlenmistir tabii gozlerede hasar almis olabilir gecmis olsun.

Olabilir ama şimdi değil kafesi felan kaldırdım biraz unutayım olabilirde uygun bir kuş olursa düşünürüm çocuklar için istemesemde

Olabilir ama şimdi değil kafesi felan kaldırdım biraz unutayım olabilirde uygun bir kuş olursa düşünürüm çocuklar için istemesemde
Size tavsiyem eğer çok geziyorsanız akraba falan kuş almayın. Kuşlar aşırı hassaslar. Ufak bir soğuk bile çarpsa hasta olabilirler ve çok üzülürsünüz.

Geri