Muhabbet kuşum ishal :(

Edanur Nur

Yeni Üye
Merhabalar muhabbet kuşum dışkısı az sivilik var ne yapabilir. Yardım edebilir mısınız? Ceyranda kalmadı peteğin dibinde kafesi geceleri de üstünü örtüyorum ama neden böyle oldu bilmiyorum.

Merhabalar muhabbet kuşum dışkısı az sivilik var ne yapabilir. Yardım edebilir mısınız? Ceyranda kalmadı peteğin dibinde kafesi geceleri de üstünü örtüyorum ama neden böyle oldu bilmiyorum.

Dışkısı

Ekli dosyalar

• 16459593631621270297656266939954.jpg
    16459593631621270297656266939954.jpg
    736.3 KB · Görüntüleme: 29
geçmiş olsun. dışkı fotoğrafı atarsanız bakabiliriz. teşlaşlanılacak bir durum yoktur belki de.

1 .yöntem: hizliresim.com sitesine yükleyip direkt link atabilirsiniz.
2. yöntem: fotoğrafını çekin. çektiğiniz fotoğrafı ekran görüntüsü alın. dosya yükle kısmından buraya yükleyin

geçmiş olsun. dışkı fotoğrafı atarsanız bakabiliriz. teşlaşlanılacak bir durum yoktur belki de.

1 .yöntem: hizliresim.com sitesine yükleyip direkt link atabilirsiniz.
2. yöntem: fotoğrafını çekin. çektiğiniz fotoğrafı ekran görüntüsü alın. dosya yükle kısmından buraya yükleyin

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-02-27-13-58-04-382_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2022-02-27-13-58-04-382_com.miui.gallery.jpg
    428.7 KB · Görüntüleme: 28
Dışkısı

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-02-27-13-58-41-953_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2022-02-27-13-58-41-953_com.miui.gallery.jpg
    701.9 KB · Görüntüleme: 27
Bildiğim kadarıyla beyaz kısmın bu şekilde olması stres, heyecan ve diyetteki değişikliklerden kaynaklanabiliyor. 1-2 Gün takip edelim. Devam ederse tekrar yazarsınız.
Elinizde probiyotik varsa vermenizi tavsiye ederim.
Bazen kuşlar kolonya, parfüm vb. şeylerden etkilenebiliyorlar o noktada da bu tarz dışkılar olabiliyor.

Bildiğim kadarıyla beyaz kısmın bu şekilde olması stres, heyecan ve diyetteki değişikliklerden kaynaklanabiliyor. 1-2 Gün takip edelim. Devam ederse tekrar yazarsınız.
Elinizde probiyotik varsa vermenizi tavsiye ederim.
Bazen kuşlar kolonya, parfüm vb. şeylerden etkilenebiliyorlar o noktada da bu tarz dışkılar olabiliyor.
Oda parfümü mu etkiledi acaba ? Probiyotik dediğiniz vitamin mi ?

Oda parfümü mu etkiledi acaba ? Probiyotik dediğiniz vitamin mi ?
oda parfümü etkilemiştir. temiz hava sağlayalım bulunduğu odaya. tekrar maruz kalmasın oda parfümüne. kısacası probiyotikler yararlı bakteriler ve mayalardır.

oda parfümü etkilemiştir. temiz hava sağlayalım bulunduğu odaya. tekrar maruz kalmasın oda parfümüne. kısacası probiyotikler yararlı bakteriler ve mayalardır.

Teşekkür ederim verdiğiniz bilgilerden dolayı 🤗

Geri