Muhabbet kuşum ishal

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan M.K
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

M.K

Yeni Üye
Merhabalar muhabbet kuşum dünden beridir ishal. Ayrıca iştah kaybı da var yem yemiyor su içmiyor. Sürekli kabarık ve uyuma modunda. Dün petshoptan aminosol diye bir vitamin takviyesi aldım. Bugün de sirkeli su ve yumurta vermeyi düşünüyorum. Ne yapacağımı şaşırdım bilgili kişilerden yardım bekliyorum lütfen

Kafesin tabanına peçete serin bir kaç dışkı yapsın buraya gönderin yumurta mamasını yedirmeye çalışın aç kalmasın

• Beğen
Tepkiler: M.K
birazcık yumurta maması yedi ve sirkeli sudan içti. azıcıkta yem yedi. şimdi gaga taşıyla uğraşıyor. patates püresi de yapsam olur mu ki

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2021-09-05 at 10.32.58.jpeg
    WhatsApp Image 2021-09-05 at 10.32.58.jpeg
    190.1 KB · Görüntüleme: 27
dışkısı poposuna yapışmış bir şekilde jölemsi. görebilirseniz düşmüyor yere

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2021-09-05 at 11.18.14(1).jpeg
    WhatsApp Image 2021-09-05 at 11.18.14(1).jpeg
    328.9 KB · Görüntüleme: 26
  • WhatsApp Image 2021-09-05 at 11.18.14.jpeg
    WhatsApp Image 2021-09-05 at 11.18.14.jpeg
    218.3 KB · Görüntüleme: 26
Poposu yumuşak yumurta sertliği yok ama

Recai 4-5 güne kadar gelecek, bende iple çekiyorum gelmesini, eksikliğini çok hissediyoruz.

İlk dışkı fotoğrafına bakarak, sindirim sisteminde enfeksiyon olabilir. Dışkı etrafında yeşil renkli hare var değil mi? Emin olmak için kanatlılardan anlayan veterinere gitmeniz gerekiyor. Mikroskop testi talep edin, ücret almazlar onun için. Gerekli görürse swap testi yapar, 200 TL sanırım ücreti ama sorunun ne olduğunu ve hangi ilacın iyi geleceğini tespit ediyor direkt.

Teşekkür ederim biraz toparladı gibi. Bu sabahki gibi olursa yarın gideceğim veterinere

Götürdüm veterinere enfeksiyon dedi. Antibiyotik verdi toparladı çok şükür şimdi daha iyiyiz. Yem değişikliği ya da hava akımına maruz kalmış ondan olmuş sanırım. Teşekkür ederim ilginize 😊

Kötü olmasını beklemeyin. Kanatlılardan anlaması önemli veterinerin. Çoğu veteriner hekim kedi köpek bakar.
Ankaradayım afacan veteriner kliniğine götürdüm. Doktor çok ilgili ve iyiydi. Verdiği antibiyotik bir iki saate etkisini gösterdi. Çok şükür dışkısı da düzeldi gibi. Teşekkür ederim 😊

Ankaradayım afacan veteriner kliniğine götürdüm. Doktor çok ilgili ve iyiydi. Verdiği antibiyotik bir iki saate etkisini gösterdi. Çok şükür dışkısı da düzeldi gibi. Teşekkür ederim 😊
Çok sevindim, geçmiş olsun. Tekrar yazayım, şimdilik iyi olmasıan aldanmayın, tedaviyi yarım bırakmayın. Antibiyotik tedavileri yarım bırakmaya gelmez.

• Beğen
Tepkiler: M.K
Çok sevindim, geçmiş olsun. Tekrar yazayım, şimdilik iyi olmasıan aldanmayın, tedaviyi yarım bırakmayın. Antibiyotik tedavileri yarım bırakmaya gelmez.
Yok zaten ilaç bitince kontrole gideceğiz tekrardan. Teşekkür ederiz İsmail Bey ☺️

Geri