Muhabbet kuşum ishal 3 gün oldu geçmiyor

mertakcan

Yeni Üye
Muhabbet kuşum ishal foruma nasıl fotoğraf eklerim

Hocam daha net bir foto ekler misiniz hızlı resim coma yükleyebilirsiniz. Gerekirse altlığı çıkarıp ışıkta çekin resmi

Birde kuştaki belirtileri yazın. Kusma var mı ? Ağzında koku var mı ? Dışkısı kötü kokuyor mu ? Ayrıca besleme diyetinizi detaylı yazın.

Ağızda koku yok dışkısı kötü de kokmuyor halsiz yem yemiyor ilaç verdi petshop ismini unuttum toz bi ilaç her gün suyunu değiştirip takıyorum suyu içiyor dışkısini detaylı çekiyorum simdi

3 gün ilaç kullanmanıza rağmen geçmedi mi ishali ? İlaç ismini hatırlamaya çalışın.

İlaç bu üretici verdi bana bu ilacı bide dal darı verdi dal darı yemiyor bu ilacı iki gündür kullanıyorum kuşum çok halsiz ilk günden beri patates verdim haşlanmış

Fotografı gördüm de bütün ilaçların renk tonunu bilemem sonuçta. Siz yarın ilacın ismini öğrenin mutlaka. Ne zamandan beri bu ilacı kullanıyorsunuz ? 3 tam gün oldu mu ? Bir de kuşun videosunu paylaşın.

2 gündür katıyorum suyima o gösterimdigim tozdan attim mercimek tanesi kadar dedi üretici
Kuş kötü durumda kurtulması zor bu aşamadan sonra izmirde var öneririm de acil birşeyler yapmak lazım kuşta tüneğe çıkacak hal kalmamış. Su gibi mi dışkılıyordu daha önce ?

Geri