muhabbet kuşum için yem karışımı

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Robin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Robin

Meraklı Üye
Merhaba değerli dostlar. Evcil ve birkac aylik muhabbet kusum icin bir paket champion bir paket bonnie muhabbet kuşu yemi bir pakette bonnie kanarya yemi alip üçünü bir kovada karistirdim sizce bir sakıncası olur mu

Yok sade aspur degil icinde farkli farkli tohumlar da var kanarya yeminin yüzde ellisi aspur gerisi rapiska kenevir nijer yulaf ve keten tohumu bunlar yavruma zarar verir mi

Yani 2 paket muhabbet kuşu yemi bir pakette kanarya yemini harmanladım yinede içime sinmedi 3 4 gün kullanayım sonra yeni muhabbet kuşu yemi alip icine sade aspur karistiririm olur mu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:24 -->-> Daha önceki mesaj 18:22 --

Birde bir sorum daha olacak sizi görmüsken :) kuşum epeyidir tüyde kafa tüyleri iyice acilmis cizgilerin yerini sade beyaz almis ama iclerinde kapsuller var hala bi 10 gün kadardir gormemistim bayram dolayisiyla bugun geldim kuyruk tuyleri de dusmus kisa kalmis ve kanatlarin uzun tuyleri de yok yinede ucabiliyor o tuyler de yerine gelir mi acaba

Geri