Muhabbet Kuşum hastalanıyor mu? Bilen birine ihtiyacım var...m

MasterS

Yeni Üye
Arkadaşlar Şubat doğumlu olan kuşum aldığımızdan beri çok mutlu çok sevecendi. Konuşturmaya da yavaştan başlamıştım. Fakat bu sabah yine çok iyiyken öğlen 13.00-14.00 gibi çok halsiz gördüm ve telaşlandım. İnternette birkaç araştırma yaptım, dal darı yedirin diyor biraz yedi. Vitaminli su içirmeye çalıştım sadece bi kez içti. Geçtiğimiz iki gün bardağın içinde banyo yaptı. Ama şuan çok halsiz. Sanki ishal gibi de değil bütün halinde dışkısı. Gece uykusundan uyanınca sadece saldırırdı ama şuan parmağımı uzattığım gibi saldırıyor. Sizlerden yardım bekliyorum ve videosunu ekliyorum.

Altına peçete serip Dışkısının net bir resmini çekip paylaşın.

Ayrıca Şimdiden önlem amaçlı suyuna çeyrek suluğa 4 damla sirke katın.

Altına peçete serip Dışkısının net bir resmini çekip paylaşın.
IMG_20170615_165928.jpg

4 damla elma sirkesi damlatıyorum çeyrek suluğa

IMG_20170615_184526.jpg

şuanlık yem yiyor selçuk bey ama eski canlılığı yok... eğer bi hastalığı varsa erken teşhis etmek çok iyi olur.

Dışkısı hastalıklı değil. Korkmuş olabilir mi kuş ? Birkaç gün gözlemlememiz gerek. Hastalık belirtisi olmadan ilaca başlamayın. Ama probiyotik katın suyuna.

Dışkısı hastalıklı değil. Korkmuş olabilir mi kuş ? Birkaç gün gözlemlememiz gerek. Hastalık belirtisi olmadan ilaca başlamayın. Ama probiyotik katın suyuna.

Evicap 100 mg diye bi vitamin var bende bundan mı katayım, bu mudur dediğiniz yoksa petshoptan alınabilecek bişey mi?
edit: korktuğunu sanmıyorum, çünkü sabah çok iyiydi hiç bişey yapmadım dışarıda avizenin üstünde dururken bir de baktım çok halsiz. yani herhangi bi müdahalemiz yok..

Vitamin değil dediğim prıbiyotik. Petshoplarda bulunmayabiliyor. Di-a-zyme 256 olabilir mesela.

Evicap 100 mg diye bi vitamin var bende bundan mı katayım, bu mudur dediğiniz yoksa petshoptan alınabilecek bişey mi?
Vitamin değil dediğim prıbiyotik. Petshoplarda bulunmayabiliyor. Di-a-zyme 256 olabilir mesela.
dediğiniz probiyotiği petshop ve eczaneye sordum bulamadım. bu sitede birisi bildiğimiz çeyrek çay kaşığı mayayı suya karıştırmış. ben de öyle yapsam işe yarar mı acaba?

İnternetten alın. 20 lira gibi bir ücrete geliyor. Ben yeni aldım. Vakit kaybetmeyin prebiyotik konusunda. Her evde olmalı diazyme 256.

Geri