muhabbet kuşum hasta

Verdik onuda şimdi iç parazit vardı zaten

Mama varsa önce aparat ile kursaktan besleyip ondan sonra verseydiniz daha iyi olurdu. Ama şuan ilaç üstüne kursaktan da besleyebilireiniz. Antibakteriyel veterineriniz ne şekilde hangi gün aralığında vermenizi söyledi bilmiyorum ama gün aşırı yada üç günde bir verin.

Çünkü bende kullandım o ilacı veteriner gözetiminde.

En azından veterinere götürüp elinizden geleni yapmışsiniz. Dileğim toparlar besleme yapın bence kursaktan.

Elinizde aparat varsa YouTube de örnekleri var ordan bakarak yapabilirsiniz yoksa mama yapıp siringayla verebilirsiniz. İyice haşlanmış yumurta sarısı mısır unu ve suyu yoğurt kıvamına getirin. Bu şekilde kursaga sokmadan da siringayla besleyebilireiniz.

Kursağına kadar sokup verdim 2 defada tepki Falan aşırı az ölümle yaşam arasında bile değil

Elinizde aparat varsa YouTube de örnekleri var ordan bakarak yapabilirsiniz yoksa mama yapıp siringayla verebilirsiniz. İyice haşlanmış yumurta sarısı mısır unu ve suyu yoğurt kıvamına getirin. Bu şekilde kursaga sokmadan da siringayla besleyebilireiniz.
Allah rahmet eylesin öldü hayvanımız

Eğer besleme yaptıysanız bir ihtimal toparlayabilir. Gelişmelerden haberdar edin 🙏🏻

Geri