muhabbet kuşum hasta

emirhan145

Yeni Üye
Dün veterinere götürdük büyük ihtimalle zehirlenmiş dedi ilaç vs verdi bizde dünden beri ilacını yemeğini veriyoruz gece 5 gibi garip bi haraket yapmaya başladı bu ne anlama geliyor bakarmısınız.

zehirlenmesini gerektiren birşey yedi mi?

dışki fotoları da gerekir

kuşun durumu kötü

üstteki hesapta benim bi karışıklık olmuş dışkısı böyle ishal

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2022-09-23 at 12.15.07.jpeg
    WhatsApp Image 2022-09-23 at 12.15.07.jpeg
    206.1 KB · Görüntüleme: 11
Daha yeni dışkı yaptı oda bu

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2022-09-23 at 13.15.45.jpeg
    WhatsApp Image 2022-09-23 at 13.15.45.jpeg
    485.8 KB · Görüntüleme: 9
vitamin kaynaklı olmayabilir. acil elektrolit vermeniz lazım, eczanede satılır

Çünkü antibaktariyel solüsyon 5li karışım ve a21 mama veriyoruz yan etkisi olmasın
Kuşunuzun durumu hiç iç açıcı değil 5 li karışım ve antibakteriyel solüsyon u kim önerdi kanatlı uzmana mi gittiniz

Kuşunuz da titremeden ziyade yanlış gormediysem ayak atması gibi bir şey gördüm. Durumu kritik eğer yemiyorsa besleme aprati ile tekrardan beslemeniz lazım. Ve kanatlı uzman görmesi şart 😕

Kuşunuz da titremeden ziyade yanlış gormediysem ayak atması gibi bir şey gördüm. Durumu kritik eğer yemiyorsa besleme aprati ile tekrardan beslemeniz lazım. Ve kanatlı uzman görmesi şart 😕
gördü zaten ayak atması geçti şuanda sadece kafesinin tersine döük bir şekilde uyuyor her iki saate bir ağzını açıp zorla besliyoruz ilacı vs veriyoruz

dokunuyorum dürtüyorum gözlerini açmıyor sadece nefes alıyor 1 2 saate büyük ihtimalle rahmetine kovuşacak :(

Çok üzülüyorum böyle olunca lütfen yaşaması için elinizden geleni yapın 😥

Geri