Muhabbet kuşum hasta

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Canqw
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Canqw

Yeni Üye
Merhabalar benim muhabbet kuşum dün sabahtan beri halsiz gözleri küçüldü hep uyuyor yem su vb içmiyor ve gagasından salya akıyor ve siyah bir şey sizce ne olmuş olabilir lütfen yardım edin.

Resim varsa videoda yğkleyin. Dışkıyıda paylaşın

Instagram vb bişey varmı burda paylaşılmıyor.
Resmi buradan yükleyerek çıkan urlsini kopyalayıp yapıştırdıgınızda resim yüklenecektir. Video içinde YouTube a video yukleme yaparak linkini yapıştırabilşrsiniz. Diğer arkadaşlarda yardımcı olabilir konuyla ilgili.

Resmi buradan yükleyerek çıkan urlsini kopyalayıp yapıştırdıgınızda resim yüklenecektir. Video içinde YouTube a video yukleme yaparak linkini yapıştırabilşrsiniz. Diğer arkadaşlarda yardımcı olabilir konuyla ilgili.
https://www.hizliresim.com/n7ff7ty
Buyrun fotoğraflar

Dışkıların durumu cok kotu . Kuşun resmşnide atarmısınız . Mama hazırlayıp kendinşz şırıngayla besleme yapın aç kalmaması adına. Probiyotik elinizde varmı kullanın. Mantar olabilir kuşunuzda veterinere goturme sansınız varsa en kısa zamanda goturun cevrenizde üretimci arkadas varsa onlarda size fayda sağlayacaktır. En kısa zamanda müdahale edilmesi gerekir.

Kuşun resminide şimdi gordum mantar mevcut gibi bu kuşta. Troysd temin edin gagasının etrafına sürün. Kursak mantarı içinde ayrı tedavi uygulamanız lazım yoksa kuşu kaybedebilirsiniz.

Dışkıların durumu cok kotu . Kuşun resmşnide atarmısınız . Mama hazırlayıp kendinşz şırıngayla besleme yapın aç kalmaması adına. Probiyotik elinizde varmı kullanın. Mantar olabilir kuşunuzda veterinere goturme sansınız varsa en kısa zamanda goturun cevrenizde üretimci arkadas varsa onlarda size fayda sağlayacaktır. En kısa zamanda müdahale edilmesi gerekir.
Malesef öldü..

Geçmiş olsun keşke daha onceden farkedebilseydiniz. Son evresinde olduğu zaten anlaşılıyordu resimden. Tedavi içinde gec kalınmıstı malesef atlatması düşük bir ihtimaldi . Tecrübe kazanmıs oldunuz en azından. Başınız sagolsun.

Geri