muhabbet kuşum hasta

Maviş96

Yeni Üye
İyi akşamlar öncelikle, sokakta bulduğumuz ve yaklaşık 2 aydır bizimle olan muhabbet kuşum dünden beri yem yiyemiyor sanki ağzında yem varmış gibi sürekli ağzını oynatıyor bir an bile durmuyor ya da boğazında bir şey takılıymış da yutamıyormuş gibi ayrıca tüyleri de kabarık geceleyin de ishal olmuş bunlar gözlemlediklerim, ilk kez kuş besliyorum. Siz deneyimli insanlardan yardım bekliyorum şimdiden teşekkür ederim

güncel dışkı resimleri ekleyin,mümkünse konu başlıklarını daha açıklayıcı yapın.

Kuşum hala aynı hiç bir şey yiyemiyor yemek istiyor fakat ağzında bir sorun var hep açıp kapıyor durmadan açlıktan ölecek böyle giderse ne yapmalıyım?

Ağzını açıp kapıyor, dışkısı çok değişik ilk defa gördüm. Pek bilemedim veteriner dışında başka mantıklı hareket.
Haklısınız az önce bir pet shopa götürdüm kuşumun ağzına baktı ve gagasının içe doğru kıvrıldığını dilinin yara olduğunu söyledi ve gagasını kesti şimdi az da olsa yiyebiliyor neyseki ama çok halsiz hala ve kabarık

hasta olduğu dışkısından belli ilk defa gördüm böyle birşey iç organlarla ilgili birşey gibi geldi böbrek filan olabilir belki o beyaz kısım böbreklerde oluşuyor çünkü uzmanalr daha iyi anlar baksınlarda.

Kafese beyaz peçete serin kuş 3-4 dışkı yapınca yakından resimlerini çekin tekrar bakalım. Hangi şehirdesiniz? Veteriner imkanınız yokmu?

Şu an bu şekilde siyah renkte, yem yiyebiliyor ama yedikten sonra uyku halinde. İstanbul da yaşıyorum fakat evimin yakınında yok veteriner onun için toplu taşıma kullanmalıyım, covidden dolayı genel de evdeyim açıkçası o yüzden önce buraya bir danışmak istedim tabi bir sonuç alamazsam götürürüm bir şekilde

Geri