Muhabbet Kuşum Hasta

vejetaryenpirana

Yeni Üye
Merhabalar,
Kuşum yaklaşık 2 ay önce özellikle geceleri garip inleme tarzı sesler çıkardığı için veterinet kontrolünde 5 gün baytril kullandık sonra bu sesler düzeldi. Aradan 1 ay geçti yine aynı şekil oldu ve bu kez boğazında bir şey kalmış gibi bir hareket yapması ve hapşırması eklendi tabloya. 4 gün eritrom kullandım daha halsiz bir hal aldığı için bıraktım, sonra tekrar veterinere gittik röntgen çektirdik ve veteriner her an ölebilir dedi bitkisel bi damla verdi bir de probiyotik önerdi. Bir üreticiyle görüştüm bana sarı toz bir ilaç ve üzerinde poultry healt extra mix yazan mavi bi damla gönderdi, maalesef bunlar da işe yaramadı. Daha sonra elimde mikostatin vardı 4. gününde ağzına damlatmaya çalışırken ya bayıldı ya öldü elimde zar zor hayata döndü. Yemesi içmesi yerindeydi şu an baya azaldı, yere inip yerden yem yiyor ve hala ses çıkarıp o tuhaf hareketi sergiliyor. Sanırım herşeyi denedim ve daha fazla yıpratmak istemiyorum ama yine de varsa bir çaresi öğrenmek istiyorum. Teşekkürler.

Şu an ki hali WhatsApp Video 2020-02-05 at 18.22.38.mp4 - 7.7 MB

Röntgeni WhatsApp Image 2020-01-22 at 14.48.22.jpeg - 98 KB

Röntgen çok kötü çekilmiş birde genelde tek röntgen den fazla sonuç çıkmıyor. Hangi sehirdesiniz ?
Asla mikostatin vermeyin.

Röntgen çok kötü çekilmiş birde genelde tek röntgen den fazla sonuç çıkmıyor. Hangi sehirdesiniz ?
Asla mikostatin vermeyin.
veterinerden istedim telefonla ekranı çekmiş bir kaç tane daha var fotoğrafı, istanbuldayım şu an 4 gündür falan hiçbirşey vermedim.

İstanbul'dasınız ve yap yanlış bir hekime gidiyorsunuz :(
http://www.istanbulvet.com/ vakit kaybetmeden buraya gidiniz. Bu arada tüm röntgenleri de gidip cd ye yazdırın .
Maalesef kendimiz için bile hangi doktorun hangi hastanenin iyi olduğunu bilemiyorken kuşum için de bilemedim, bu attığınız linkteki yer bana oldukça uzak şu an için götürebilme imkanım yok ne yazık ki zaten buraya veteriner önerisi almak için yazmadığım aşikar, başına böyle bir şey gelen varmı ne ile fayda sağladı gibi önerilere daha çok ihtiyacım olacak, çünkü yeterince ilaç kullandık ve 2 veteriner gezdik :(

Maalesef kendimiz için bile hangi doktorun hangi hastanenin iyi olduğunu bilemiyorken kuşum için de bilemedim, bu attığınız linkteki yer bana oldukça uzak şu an için götürebilme imkanım yok ne yazık ki zaten buraya veteriner önerisi almak için yazmadığım aşikar, başına böyle bir şey gelen varmı ne ile fayda sağladı gibi önerilere daha çok ihtiyacım olacak, çünkü yeterince ilaç kullandık ve 2 veteriner gezdik :(
Gittiğiniz veterinerler kanatlıdan anlamıyor o yüzden veterinere gittim demeniz pek doğru değil.

Geri