muhabbet kuşum hasta

berkay_885604

Yeni Üye
Herkse merhaba 5-6 gündür muhabbet kuşumun sol ayağı morardı her gün morluklar artıyor bide gagası kırılmış ama o sanki biraz sivrileşmeye başladı ama ayağı gittikçe kötüleşiyor.ne yapçağımı bilmiyorum.ayağını genelde yukarı kaldırıyor öyle duruyor.arasıra hareket ettiriyor kendini kaşıyor yem yiyeceği zaman yemlikte 2 ayağını basarak yem yiyiyor ama ayağı baya mor gezmesine geziyor uçuyor filan.demin yıkıyacaktım bi bak tım ayağı hafiften kanamış.bide yıkadıktan sonra (10 dakka önce)dışkısı bol sulu neden acaba?
gagası kırılmış dedim ama yem yiyiyor.Bu gagası için ne yapmam gerek
ayağı için ne yapmam gerek çok acil yardıma ihtiyacım var. fotoraf attım yardım edin veterinerde yok buralada !!!!
img_20161025_195152.jpg
img_20161025_195249.jpg
img_20161029_202017.jpg
img_20161029_202302.jpg
img_20161029_202646.jpg
img_20161029_203328.jpg
img_20161029_203457.jpg

Kus yikanmaz kendi isterse banyosunu yapar ayagi bir yere sıkışmış iyilesir gagadada sorun yok masallah

Ben yıkadım ama şuan benim için önemli olan ayağı ne yapmam gerek ne sürmem lazım onu cevaplarsanız
Bir daha kuşu yikamayın.
Ayaği büyük ihtimalle kangren olmuş. Morarmış epey. Vakit kaybetmeden veterinere götùrün yoksa büyük zararlar doğar.
Ayrica hem gagasini kiracak hem de ayagini sikistircak ne olmus olabilir. Anlayamadim. Lutfen ilgilenin ihmal etmeyin

Bir daha kuşu yikamayın.
Ayaği büyük ihtimalle kangren olmuş. Morarmış epey. Vakit kaybetmeden veterinere götùrün yoksa büyük zararlar doğar.
Ayrica hem gagasini kiracak hem de ayagini sikistircak ne olmus olabilir. Anlayamadim. Lutfen ilgilenin ihmal etmeyin
TM ama burada veteriner yok ayağına başka ne yapmam lazım ilaç filan açısından

Bir daha kuşu yikamayın.
Benim için önemli olan ayağı buralarda veteriner yok onun haricinde ne sürmem lazım ???
Ev sıcak baya hem de

Hic krem türunuz yoksa zeytin yagi kantoron yagi ise yarayabilir

Geri