Muhabbet Kuşum Hasta ve Yem Yemiyor

melikebrarucan

Yeni Üye
1 yıl önce bize gelen muhabbet kuşum iki hafta önce hastalandı, karnının alt tarafında şişlik vardı ve ishal gibiydi veteriner hekime götürdüğümüzde bize iki tane vitamin verdiler. Bu hafta çarşamba gününe kadar yavaş yavaş iyileşir gibiydi fakat Çarşamba günü birden daha kötü olmaya başladı. Başka bir veterinere götürdük ve veteriner bize karnının altındaki şişliğin iltihaplı su olduğunu ve enfeksiyondan dolayı bu şekilde olduğunu söyledi, karnındaki suyu aldılar ve toz bir ilaç verdiler şu an onu kullanıyoruz. Fakat kuşumuz yem yemiyor ya da yiyemiyor çünkü güç bela ağzına aldığı yemi ya geri tükürüyor ya da yarısını açıp yarısını yiyemiyor, belki yem bayattır diye başka bir yem aldık fakat hala yemiyor acaba yem yerine alternatif başka bir şeyler verebilir miyiz diye sizlere danışmak istedim çünkü kursağı hep boş. Bir de veterinerin bize verdiği tozu suyuna koyup içirmemiz gerekiyor fakat kendisi suyunu da içmek istemiyor şırıngayla vermeye çalışıyoruz bunun için alternatif bir çözümü olan varsa da öğrenmek isterim teşekkürler, iyi günler.

Bunu dün yaptı bugün beyaz ve sulu yapıyor ama bi kaç saattir yapmadı bunu hemen atmak istedim çünkü bugünküleri ne yazık ki üstüme yaptığı için yıkadım
Dışkı rengi siyah mı? Yani dışkıyı yapar yapmaz mı siyah, yoksa yaptıktan bi süre geçtikten sonra mı siyah oluyor.

Geri