Muhabbet kuşum hasta mı?

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Memoks
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Memoks

Yeni Üye
Arkadaşlar muhabbet kuşum hapşırmaya başlıyor arka arkaya ve kafasını ileriye geriyor kusmaya çalışıyormuş gibi sonra duruyor daha yeni ilk defa yaptı dışkısında küçülme var ve beyaz kısım bazen oluyor bazen hiç olmuyor bazende çok az oluyor geçen sefer hastayken yem eşeliyordu iyileşince gitmişti ama yine yapıyor sizce hastamı?

Arkadaşlar muhabbet kuşum hapşırmaya başlıyor arka arkaya ve kafasını ileriye geriyor kusmaya çalışıyormuş gibi sonra duruyor daha yeni ilk defa yaptı dışkısında küçülme var ve beyaz kısım bazen oluyor bazen hiç olmuyor bazende çok az oluyor geçen sefer hastayken yem eşeliyordu iyileşince gitmişti ama yine yapıyor sizce hastamı?

Ekli dosyalar

• IMG_20210708_144745.jpg
    IMG_20210708_144745.jpg
    178.1 KB · Görüntüleme: 25
  • IMG_20210708_144637.jpg
    IMG_20210708_144637.jpg
    147.9 KB · Görüntüleme: 20
  • IMG_20210708_144628.jpg
    IMG_20210708_144628.jpg
    158.2 KB · Görüntüleme: 23
Dışkılar güncel eğer yakalayabilirsem yazarım şimdi kafesi dezenfekte ediyorum

Kafesin kağıdını değiştim muhabbet kuşum çok küçük dışkılıyor sorun nedir sizce kafesi temizleyince hapşırması gitti gibi

geçtiğimiz haftalarda benim de muhabbet kuşum aniden böyle oldu birdenbire kusmaya başladı apar topar veterinere götürdük orada şırınga ile antibiyotik verdi çok şükür toparlandı şu an gözlemliyoruz yediklerine alerjisi olabileceğini söyledi sizde çok geçmeden veterinere götürseniz daha iyi olur

geçtiğimiz haftalarda benim de muhabbet kuşum aniden böyle oldu birdenbire kusmaya başladı apar topar veterinere götürdük orada şırınga ile antibiyotik verdi çok şükür toparlandı şu an gözlemliyoruz yediklerine alerjisi olabileceğini söyledi sizde çok geçmeden veterinere götürseniz daha iyi olur
Kusma yok olsa koştur koştur vete giderim çünkü 1 Ay önce 4 aylık kardeşim gibi olan kuşumu kaybetmiştim bu kuşuda çok ağır ishal ve ölmek üzere iken vete götürüp kurtardık umarım oraya kadar ilerlemeden işi çözerim

Geri