Muhabbet kuşum hasta mı?

Recep6300

Meraklı Üye
Öyle baktım bitkin kafası arkada uyuyor. İnceleyim dedim göz çevresi ve karın kısmı tuhaf geldi bana Lütfen yardim edin.

Lütfen cevap verin geç olmadan birşey varsa müdahele edebileyim

Bu arada dün bit damlası kafasına damlatıldı. O göze gelmiş olabilir mi hocam durmadan gözünü kaşıyor
Gözünü ılık su ve pamuk ile temizleyin. Ondan sonra gelişmelere bakalım. Aksi durum olursa yazın.

@Recai üstadım göğüsü elimi sürtünce sivri karnıda mor üzülüyorum çok değer veriyorum. Kuruma hastalığı belirtisi mi ilaç takviyesine gerek var mı

@Recai üstadım göğüsü elimi sürtünce sivri karnıda mor üzülüyorum çok değer veriyorum. Kuruma hastalığı belirtisi mi ilaç takviyesine gerek var mı
Öncelikle kuruma diye bir hastalık yoktur, kuruma kuşun zayıflamasına denir, kuruma herhangi bir hastalıktan kaynaklanabileceği gibi, yetersiz beslenmeden dolayı da olabilir. Dışkı fotoğraflarını atın bakalım

Öncelikle kuruma diye bir hastalık yoktur, kuruma kuşun zayıflamasına denir, kuruma herhangi bir hastalıktan kaynaklanabileceği gibi, yetersiz beslenmeden dolayı da olabilir. Dışkı fotoğraflarını atın bakalım

@Recai Üstadım buyurun 2 gündür inanılmaz durgun hep uyumak istiyor.

@Recai Üstadım buyurun 2 gündür inanılmaz durgun hep uyumak istiyor

benim de benzer durumda hep uyumak istiyor ve kabarık umarım önemli bir şeyi yoktur geçmiş olsun size de

Gözü halen çevresi mor durmadan sivri yerlere sürtmek istiyor. Acaba o mu rahatsız ediyor kendisini Bit damlasına kadar bir sorunu da yoktu Acaba Erkek dişiyi kaşırken gözüne mi temas ettirdi

@Recai @FındıkBaba
Eczaneden stafine ya da tobrased göz damlası alın. Günde 2 damla damlatın, sabah ve akşam olmak üzere.

Geri