Muhabbet kuşum hırıldıyor

MuhabbetAilesi

Meraklı Üye
Alalı 2 gün oldu sigara dumanı %10 ile temas ediyordu havalandırma vardı o kadar şeyden zarar geleceğini sanmıyorum birde oda biraz soğuk tüyü fazla dökülüyor sizce sebebi ne olabilir

Kursağı sanki biraz şişkin severken farkettim an
kursağının üstündeki tüyleri yolmuş mu kaşınıyor mu midesi bulanıyor mu bunların hepsi varsa midesinde küf mantarı olabilir benim kuşta bunlar vardı ailem veterinere de götürdü ellerine antibiyotik multivitamin tutuşturup göndermiş geniş spektrumlu antıbiyotikleri yükledik kuşa en sonunda mide bulantısını araştırınca mantardan olduğunu gördüm işin ilginci suyuna da birkaç gün mikostatin damlattım fayda etmedi mamasına 0.1 ml mikostatin karıştırdım yani iki damla damlalıkla şimdi cin gibi maşallah veterinere kalsa ölmüştü. böyle nasıl veteriner oluyorlar anlam veremiyorum

Kuşun ve dışkısının fotoğrafını ekler misiniz? Havalandırma derken nasıl?

Ekli dosyalar

• 20181107_185659.jpg
    20181107_185659.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 14
  • 20181107_185638.jpg
    20181107_185638.jpg
    1.5 MB · Görüntüleme: 12
Kuş kalbi çok atıyor dıştan bile belli oluyor elime gelince halsiz gibi yatıyor uyuyor

Dışkılar normal. Kuş da sağlıklı görünüyor. Taze meyve sebze verin. Oda soğuk olmasa iyi olur. Hava akımına maruz bırakmayın. Rüzgar vs kötü etkiler. Çeşitli mamalar yapın.

Geri