Muhabbet kuşum hırçınlaştı

yigitbugratopal

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar ben 2 hafta önce 1.5 aylık bir muhabbet kuşu aldım önceleri baya iyi anlaşıyoduk ama son bir kaç gündür sebepsiz yere elimi ısırmaya başladı yani o kadar sebepsizki parmağımı uzatınca elime geliyo ve diğer parmaklarımı ısırıyor. Elimden yem yediriyorum hem yem yiyor hemde elimi ısırıyor lütfen yardım edin :(:(:(

kuşun dişi mi dişiyse dişi kuşlar biraz hırçın olur ısırarak oynamayı çok severler

Bu Isırık Oyunmu Bunu Bilmek Gerek? Kafesde Korumasını Düşündüğü Bişey Mi Var Acaba.Kuşu Dişari Çıakrt Dene.Bazıları Parmakla Oynamayı Çok Sever.Sen Benim Kuşu Görseydin Ellerimi Perişan Ediyordu Sıpa :D

peki bunu yaparken ses çıkarıyomu kızmış gibi ? yani benimkide aynı böyle yapıyo ve ses çıkartıyo oyun olduğunu sanmıyorum çünki elimi bazen kafese yaklaştırıncada ısıraya çalışıyodu

peki bunu yaparken ses çıkarıyomu kızmış gibi ? yani benimkide aynı böyle yapıyo ve ses çıkartıyo oyun olduğunu sanmıyorum çünki elimi bazen kafese yaklaştırıncada ısıraya çalışıyodu
kafes Onun Mekanı Çıkartması Doğal.Dediğim Gibi Dişarida Dene Sen Yine Aynıysa OYundur

@DarkredBlue61 dediği gibi amacının ne olduğunu bilmek lazım. Can yakmak için mi böyle yapıyor yoksa oyum için mi? Eğer oyun için yapıyorsa sıkıntı yok ama can yakmak için yapıyorsa, muhtemelen birşeylerden korkmuş veya size olan güveni sarsılmış olma ihtimali yüksek. Yem yemiyor diyorsunuz, bu bir hastalık belirtisi de olabilir.

Geri