Muhabbet kuşum gri ve beyaz dışkı yapıyor

tombikfıstık

Yeni Üye
Muhabbet kuşum gri dışkı yapıyordu daha öncede yazdığım gibi şimdi beyaza dönmeye başladı arada açık kahvede var gibi geldi bana ne yapmamız gerekir korkuyoruz
7B7510D9-9D85-4377-8FD9-8E275769683A.jpeg

Kuşunuzda yanılmıyorsam kanlı dışkılama vardı. Devam ediyor mu?

Dışkıları hep böyle mi? Diğer kuşla aynı kafesteler mi ve diğeri tedavi görüyor mu? Tedavi sürecinde ise kafeslerini ayırmanızı öneriyorum bir müddet.

Dışkıları hep böyle mi? Diğer kuşla aynı kafesteler mi ve diğeri tedavi görüyor mu? Tedavi sürecinde ise kafeslerini ayırmanızı öneriyorum bir müddet.
Yok hayır kuşlar farklı evlerde kalıyor zaten☺️ Gri dışkısı olan kuş 1haftadır gri dışkı yapıyor arada yeşil yapıyor normal, bu sabah baktığımda açık kahve ve yeşil kısmı beyazla kaplı gibi vardı hala gri yapmaya devam ediyor arada , suyuna avidiare koydum sizce yeterli mi? Kanlı ishal olan kuşumuzada avidiare koydu annem kanlı ishali bitmiş

Bir müddet avidiare kalsın ama sık sık kuşun hareketlerini ve dışkısını gözlemleyin. Gelişmeleri yazın mutlaka ona göre yol çizeriz.

Bir müddet avidiare kalsın ama sık sık kuşun hareketlerini ve dışkısını gözlemleyin. Gelişmeleri yazın mutlaka ona göre yol çizeriz.
Çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için avidiareye devam ediyorum çoğu yeşil arada gri yapmaya devam ediyor gri su gibi oluyor etrafı biraz. Takip ediyorum kuşu, sizi tekrar bilgilendiririm

Geri