Muhabbet kuşum felc geçirdi

Merveokan

Yeni Üye
Sabah boynunu tutamıyor haldeydi ama hala yaşıyor ama duramıyor yatar haldr. Bu hale gelmeden once 5 gun boyunca baytiril 2.5 verdim suyuna birkaç damla. Bu hafta karnında sert bi cikinti vardi ur gibi acaba bu duruma o sebep olabilirmi

Ekli dosyalar

• 1483875153002298240747.jpg
    1483875153002298240747.jpg
    998.9 KB · Görüntüleme: 56
Kuşunuz inşallah iyileşir.

Veterinere götürdünüz mü ?

Aç kalmasın siringayla besleyiverin.

Sabah boynunu tutamıyor haldeydi ama hala yaşıyor ama duramıyor yatar haldr. Bu hale gelmeden once 5 gun boyunca baytiril 2.5 verdim suyuna birkaç damla. Bu hafta karnında sert bi cikinti vardi ur gibi acaba bu duruma o sebep olabilirmi

Hanımefendi az önce açtığınız konu da bununla alakalı gönderiler oldu zaten. Cengiz Bey size bir makale de yolladı tekrar konu açmak yerine orayı bir kontrol edin ve hızlı hareket etmenizde fayda var.

O makaleyi okudum ama genel bilgilendirme şeklindeydi o. Yaşayan biri varsa diye tekrar yazdım çünkü zor durumdayım

Bende merak ettim bilgilendirirseniz sevinirim allah şifa versin.

Benim kuşumda dn ayak felci geçirdi çok kötü durum geçmiş olsun

VSP355g cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

B kompleksi uygulayın düzelirse öyle düzelir. Eğer düzelmezse iskence çektirmemek için uyutmak ennhayırlısı olur. Biliyorum çok zor bir karar ama başka şansınız yok gibi. Sağlıkta gibi falan olmaz urmu değilimi nasıl ur gibi. Emin olamıyorsunuz veterinere götürün internette çözüm aramak yerine. Çünkü sizin kuşunuz felç olmuş bınun sebebi nedir sinirler ne derecede hasarlı. Pırtılaşma han seviyede buradaki üyelerin yöneticilerin malasef faydası olmaz. Her dakika kusunuz elinizden biraz daha kayıp gidiyor. Düzelecek birşey belki ama zaman kaybı düzenlemesine sebeb olabilir. Urdan dolayıda felç gelmez. Felç beyindeki pırtılaşmalardan kaynaklı oluşur. Ya kuşunuzu uyutun yada zaman kaybetmeden veterinere götürün. Ona bu şekilde iskence çektirmeyin

Geri