Muhabbet kuşum eskisi gibi uçamıyor

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Eyyp
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Eyyp

Yeni Üye
Kurban bayramında 7 günlük tatile gidip gelmiştim kuşların her şeyini ayarlayıp gitmiştim gitmeden önce kuşum çok güzel uçuyodu çok seriydi hiç bişeyi yoktu döndükten sonra kafesten çıkardım ve yamuk uçuyodu hemen çarpıyodu 3 tane kuşum var bi tanesi tek başına diğeri ikisi beraber kalıyor bi de kuşum sağ kanadını esnerken daha değişik esnetiyor sağ kanadında bişey var gibi ama bilemiyorum sizce ne olabilir

Kurban bayramında 7 günlük tatile gidip gelmiştim kuşların her şeyini ayarlayıp gitmiştim gitmeden önce kuşum çok güzel uçuyodu çok seriydi hiç bişeyi yoktu döndükten sonra kafesten çıkardım ve yamuk uçuyodu hemen çarpıyodu 3 tane kuşum var bi tanesi tek başına diğeri ikisi beraber kalıyor bi de kuşum sağ kanadını esnerken daha değişik esnetiyor sağ kanadında bişey var gibi ama bilemiyorum sizce ne olabilir

Dışarıya alışkın kuşlar ise belli bie müddet dışarı çıkamadıklarından uçuş problemi yaşayabilirler. Kuşların güncel videosunu ve beyaz peçete üzerine yapılmış birikmiş dışkı fotoğrafı paylaşın.
Foto için hizliresimcom isimli siteyi,video için Streamable isimli siteyi kullanarak buraya link atabilirsiniz.
Kuşlarınızın ağırlığını da belirtirseniz iyi olur.

Geri