Muhabbet Kuşum eğik duruyor

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Zep
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Zep

Yeni Üye
Muhabbet kusum ayaklarıni çok fazla hareket etrmiyo zorlaniyir agzi ile tutunup sonra aysklarjni kullanuyir taklsdkk 3 haftadır boynuna yüklenerek duruyo eğik duruyor vitamin ve antibiyotik ile destek verdim başka ne yapmam gerekiyor. Calistigim için veterinere goturemedim henuz . Yardimci olur musunuz

Ayakta morarma şişlik var mı? Dokunduğunuzda tepki veriyor mu? Fotoğraf atın bir bakalım.

IMG_20180630_134012.jpg

Ayakta hissizlik mi var acaba? Bence bir şekilde iş çıkışı kuşu veterinere götürün. Önemli olabilir. Bu aşamada kuşun mamasına kalamar kemiği ufalayın kalsiyum ihtiyacını karşılasın.

Burda ayaklari görusun diye tırmanırken çektim diğer türlü çok eğiliyor

R
Ayakta hissizlik mi var acaba? Bence bir şekilde iş çıkışı kuşu veterinere götürün. Önemli olabilir. Bu aşamada kuşun mamasına kalamar kemiği ufalayın kalsiyum ihtiyacını karşılasın.

Resimde incelediniz mi ?
Acaba yaşlılıktan mi yapıyor bir hastalık mı?

R

Resimde incelediniz mi ?
Acaba yaşlılıktan mi yapıyor bir hastalık mı?
İki ayağı da mı bu şekilde yoksa bize göre soldaki mi? Fotoğrafa baktım. Bu arada kuşun kafesinde ızgara yok sanırım, kuşun altındaki dışkılar kula temas eder ve hastalık olma ihtimali artar. Izgara alın. Veterinere kuşu götürmenizi öneririrm. En kötü ihtimalle(olmayabilir telaş yapmayın) felç başlangıcı bile olabilir, hissizlik söz konusu ise. Önlemi alın, içiniz de rahat etsin.

İki ayağı da mı bu şekilde yoksa bize göre soldaki mi? Fotoğrafa baktım. Bu arada kuşun kafesinde ızgara yok sanırım, kuşun altındaki dışkılar kula temas eder ve hastalık olma ihtimali artar. Izgara alın. Veterinere kuşu götürmenizi öneririrm. En kötü ihtimalle(olmayabilir telaş yapmayın) felç başlangıcı bile olabilir, hissizlik söz konusu ise. Önlemi alın, içiniz de rahat etsin.
Kafesin altında ızgara var ama ayakları araya sıkışıyor diye içine kağıt koyuyoruz . Dışkılari çok büyük hasta kusun diğeri normal ve hareketli iki adet kuş var. Bende felç mi oldu diye düşündum o zaman ilk fırsatta goturecegim peki iyilesme şansı var mı?

Kafesin altında ızgara var ama ayakları araya sıkışıyor diye içine kağıt koyuyoruz . Dışkılari çok büyük hasta kusun diğeri normal ve hareketli iki adet kuş var. Bende felç mi oldu diye düşündum o zaman ilk fırsatta goturecegim peki iyilesme şansı var mı?
Neden olmasın elbette var, siz götürün veterinere. Şu anda da beslenmesine önem gösterin. Yumurtalı mamalar yapın, taze meyve sebze verin. Kalamar kemiğini mamaya ufalayın. Mamasını günlük verin.

Geri