Muhabbet kuşum dişiye kur yapmıyor

erenkv

Meraklı Üye
Merhaba arkadaşlar. Aşırı kızışmış sürekli tüneğe ele vs. sürtünen bir erkek kuşum vardı. Kızgın bir dişi aldım ve koyduğum an 15 saniye Çiftleştiler dişi 3 kez yuvaya girdi dahada girmedi. Fakat bu süre bana az geldi. Çünkü tanıdığım birinin kuşları en az 2dk çiftleşiyordu. İlk çiftleşmeden bu yana erkek kuş dişiye hiç kur yapmıyor sürekli tüneğe sürtünüp suluğa vs kusuyor eski haline geri döndü . Ne yapmam lazım?

Merhaba arkadaşlar. Aşırı kızışmış sürekli tüneğe ele vs. sürtünen bir erkek kuşum vardı. Kızgın bir dişi aldım ve koyduğum an 15 saniye Çiftleştiler dişi 3 kez yuvaya girdi dahada girmedi. Fakat bu süre bana az geldi. Çünkü tanıdığım birinin kuşları en az 2dk çiftleşiyordu. İlk çiftleşmeden bu yana erkek kuş dişiye hiç kur yapmıyor sürekli tüneğe sürtünüp suluğa vs kusuyor eski haline geri döndü . Ne yapmam lazım?
kuşları kafesini atar mısınız?

Petshopta birleştirince dişi saldırmış gibi kavga ettiler ama eve gidip Dişiyi ilk attığımda direk izin verdi fakat erkek kuş hiç kur yapmıyor çabalamıyor kovalamıyor dişiye. Sürekli tüneğe kur yapıp sürtünüyor

Zamanla kuşlar da gelişim görürsün. Büyük ihtimalle ilk geldiğinde heyecanlanıp hemen ilgilenmeye başladı ve çiftleşme gerçekleşti. Yapacağınız bir şey yok zamanla birbirleri ile ilgilenmeye başlarlar. İlk çiftleşmelerinin bu kadar kısa sürmesi şaşırılacak bir şey değil.

Geri