Muhabbet Kuşum da Kursak Mantarı Mı Var?

Özgün Arda KOÇ

Yeni Üye
Kuşum kafasını yukarı aşağı yapıp gagasını açmaya başladı birden yine bir hafta öncesinde de vardı bu tarz sorun ishali vardı ve kursak mantarı vardı aslında düzelmişti ama şimdi yine başladı neden en ufak fikrim yok bu kursak mantarı mı emin olmak istiyorum

Bu video yeni değil bir kaç hafta öncesinden lakin şuan bu hareketleri yapıyor yardımcı olursanız çok mutlu olurum yarım litre suya iki diş sarımsak attık 5 gün sonrasında vereceğiz lakin şuan çok ilerlemeden yapabileceğimiz bir şey var mıdır?

Kusmuğunda koku var mı birde gaga çevresinde koku var mı hiç?

Yani kötü bir koku yok kusmuyor hiç ama o videodaki gibi hareketleri yapmaya başladı bugün yanımdaydı oynuyordum o zamanda ağzında bir koku yoktu kafesi normal bir kuş kafesi gibi kokuyor normalde nasılsa öyle.

Ben bunu yazıyorken ağzıyla o hareketi yapmaya devam etti şimdi geri uyumaya geçti.

Mantarı kusmuk ve gaga çevresinde ki kokudan anlaşılır

O attığım videodaki yaptığı hareket neye işaret peki? Boğazında bir şey takılmış olabilir mi su içirmeyi deneyeyim mi kuşa? Kuşlarda nasıl şeyler olabiliyor bilmiyorum.

O attığım videodaki yaptığı hareket neye işaret peki? Boğazında bir şey takılmış olabilir mi su içirmeyi deneyeyim mi kuşa? Kuşlarda nasıl şeyler olabiliyor bilmiyorum.
Salyalı kusma oluyor gaga çevresinde bir koku oluyor kursağına bakın boş ola biliyor mantarda

Salyalı kusma olmuyor sadece kafasını yukarı aşağı yapıyor ve gagasını açıp kapatıyor ama kusma söz konusu değil.

Dışkısı birden böyle oldu tekrardan başladı bu hastalık olayları düzeldi gibi oldu bir kaç gün sonra yine başladı.

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2021-03-18 at 16.23.18.jpeg
    WhatsApp Image 2021-03-18 at 16.23.18.jpeg
    50.9 KB · Görüntüleme: 12
Geri