Muhabbet kuşum da kasılmalar var

ozgemutluxs

Yeni Üye
Merhaba ben daha önce de yazmıştım kuş da kuruma hastalığı oluşmuş veterinere götürdüm ceyranda kalmış dedi ama kuruma hastalığı olduğunu söylemedi birine danıştım ve göğüsünde kemik olduğunu gördü. Triflucan şurup kullanıyorum ama kuş da şuan kasılmalar var yürürken yuvalarnıyor acı çekiyormuş gibi bağırmalar var ne yapabilirim

Merhaba ben daha önce de yazmıştım kuş da kuruma hastalığı oluşmuş veterinere götürdüm ceyranda kalmış dedi ama kuruma hastalığı olduğunu söylemedi birine danıştım ve göğüsünde kemik olduğunu gördü. Triflucan şurup kullanıyorum ama kuş da şuan kasılmalar var yürürken yuvalarnıyor acı çekiyormuş gibi bağırmalar var ne yapabilirim
Benim kuşumdada var sanırım kuruma ama emin olamıyorum siz elinize aldığınızda çok fazla mı geliyoki kemik

Sent from my SM-N900V using Tapatalk

Evet tabanda ters dönüyor kafası yere düşüyor bağırıyor ne yapacağımı bilmiyorum

Evet tabanda ters dönüyor kafası yere düşüyor bağırıyor ne yapacağımı bilmiyorum
Tüh ya çok geçmiş olsun ben senin yerinde olsam daha fazla can çekiştirtmem yazık g.o yani ilaç bulamamışlar o kadar teknoloji gelişmesine rağmen

Sent from my SM-N900V using Tapatalk

Sağolun uzman veterinere götürmüştüm onlar anlamadılar biz ne yapabiliriz

Geri