Muhabbet Kuşum Bozuk Yumurta Yedi

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan ahmets.1
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ahmets.1

Yeni Üye
Arkadaşlar ben koku körüyüm, 2 haftalık yumurta vardı dolapta ezilmiş püre yapılmış bir şekilde kap içerisinde. Maviş yesin diye biraz çıkarıp koydum, yarım çay kaşığı kadar yedi. Daha sonra bozuk mu acaba diye anneme koklattım, leş gibi kokuyor bozulmuş bu dedi. korkuyorum bir şey olur mu acaba? 10 dakika falan oldu henüz yiyeli, yerken de hiç tepki vermedi baya hoşuna giderek yiyordu. Bir sorun olur mu acaba lütfen yardım edin teşekkürler...

Arkadaşlar ben koku körüyüm, 2 haftalık yumurta vardı dolapta ezilmiş püre yapılmış bir şekilde kap içerisinde. Maviş yesin diye biraz çıkarıp koydum, yarım çay kaşığı kadar yedi. Daha sonra bozuk mu acaba diye anneme koklattım, leş gibi kokuyor bozulmuş bu dedi. korkuyorum bir şey olur mu acaba? 10 dakika falan oldu henüz yiyeli, yerken de hiç tepki vermedi baya hoşuna giderek yiyordu. Bir sorun olur mu acaba lütfen yardım edin teşekkürler...
Kusma, kabarma gibi bir durum var mı?

Öncelikle geçmiş olsun..Bundan sonra daha dikkatli olup bu tarz yiyecekleri vermeden önce annenize test ettirip bu şekilde verirseniz hem sizin için hem kuşunuz için daha sağlıklı olur tabikide..

Öncelikle geçmiş olsun..Bundan sonra daha dikkatli olup bu tarz yiyecekleri vermeden önce annenize test ettirip bu şekilde verirseniz hem sizin için hem kuşunuz için daha sağlıklı olur tabikide...
Evet öyle yapacağım, 1 saati geçti hala bi sorun yok şükür. Mayayla suyu da karıştırıp verdim biraz...

Geri