Muhabbet kuşum bana küstüş olabilir

Less1c

Yeni Üye
Öncelikle selamın aleyküm benim 6 yaşında erkek bir muhabbet kuşum var 3 yaşından beri bizde geldiğinden beri onunla ben ilgileniyorum her 1 günde bir 2 günde bir sürekli kafesten çıkartıyorum bildiği kelimeleri söylemeyi ve kaşımı gıdıklamayı çok seviyor

Ben liseye gidiyorum o yüzden sınıfı atlamak için çalışmak şart sınav haftası kuşumun yem ve suyunu yenilemekten başka bişey yapamadım o da galiba bana bu yüzden küstü nasıl güvenini kazanabilirim. Birde eskiden elime gelmek için heyecanlanan kuş artık elime gelmiyor benden korkmuyor o yüzden elimi uzatıyorum dibine sokuyorum ama elime yinede gelmiyor birde eskiden parmağımı ona doğru uzatınca ısırmaya çalışıyordu ellettirmiyordu kendine ama artık elimi uzatınca hareketsiz şekilde duruyor hiçte ısırmaya çalışmıyor kafesten çıkmayada çalışmıyor nasıl eski neşesini yerine getirebilirim

Kuşcağız hasta olabilir,güncel videosunu ve beyaz peçete üzerine yaptığı 6-7 adet dışkının fotosunu paylaşınız. Yemesi içmesi iştah durumu enerjisi kilosu ne durumda? Öğürme kusma hapşırma uçamama gibi sorunlar var mı,cereyana maruz kaldı mı?

Geri