muhabbet Kuşum Ayağının Üzerine Basamıyor

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Mehmet32
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Mehmet32

Yeni Üye
Merhabalar dün Kuşumun Ayağına Bişey olmuş Dünden beri Ayağının Üstüne Basmıyor tek ayakla Yapıyo işini Ve kulanmadığı Ayağında Hafiften Bi kızarıklık Var.ayağına hafifçe dokandım bağırmıyor ve TERRAMYCIN sürdüm ama ayağını bezle bağlayamadım kaçıyor lütfen Yardım edin bizim ilçede veteriner yok hayvan satan bi yer vardı oda dükkanı satmış yardım edin
20170521_102749.jpg
20170521_102655.jpg
ayağını resimdeki gibi çekiyor kızarıklık ayakla gövdenin birleştiği yerde yardım bekliyorum

onu hemen veterinere götürün. ayağını sarsınlar büyük bir ihtimalle ya ayağı kırıldı yada incildi

onu hemen veterinere götürün. ayağını sarsınlar büyük bir ihtimalle ya ayağı kırıldı yada incildi
Kardeş buralarda veteriner yok anlayan adamda vardı dükanı kapatmış teramisin sürüyom 2 gündür ayağını yavaş yavaş aşağı indirmeye başladı veteriner olsa götürcem yok ama başka ilaç veya evde kendim yapabileceğim bi teknik varmıdır ayağıda biraz şişmiş çok az ama

ayağını sarın kremi sürüp ayağını sarın ve 1 hafta dursun
Kardeş bi hafta dayanmadı yav ayağı heralde kangıren olmuş kıpkırmızıydı akşam yorgundu baktım yem su yemiyo yemini yedirdim su içirdim sonra elime aldım tekrar yere koydum yerde son can cıkma olayı varya uçmaya çalışır gibi oldu dur olum yorma kendini demeye kalmadı kast katı kesildi ve öldü kardeşim vala acayip üzgünüm yav

Geri