Muhabbet Kuşum Acı Çekiyor

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan E.C.E
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

E.C.E

Yeni Üye
Merhabalar. Muhabbet kuşumu geçen gün veterinere götürdük. İshal olmuş dediler, düzenli uçur dendi. Uçuruyorum, fakat sürekli belirli aralıklarla acı çeker, çığlık atar gibi sesler çıkartıyor.
1-2 günlük bir olay. İlgileniyorum da onunla.
Yardımcı olur musunuz lütfen?

Merhabalar. Muhabbet kuşumu geçen gün veterinere götürdük. İshal olmuş dediler, düzenli uçur dendi. Uçuruyorum, fakat sürekli belirli aralıklarla acı çeker, çığlık atar gibi sesler çıkartıyor.
1-2 günlük bir olay. İlgileniyorum da onunla.
Yardımcı olur musunuz lütfen?
Ucur mu dedi cidden veteriner, patates haşlayıp vermenizi öneririm, yeşilliklerden uzak durunuz bu sıralarak, günlük suyunu değiştiriniz hayırlısıyla Düzelir

Ishal kus halsiz olur ucmak ekstra bir enerji ister aspur ver patates haslamasi verin ucurmak iyi gelmez kendini toparlayamaz

Ucur mu dedi cidden veteriner, patates haşlayıp vermenizi öneririm, yeşilliklerden uzak durunuz bu sıralarak, günlük suyunu değiştiriniz hayırlısıyla Düzelir
Çok teşekkür ederim. Peki neden böyle öttüğü hakkında bir görüşünüz var mı? Sanki sinirli ve acı çekiyor gibi bağırıyor.. Endişeliyim bir şey mi oldu diye.

Kagesin kapisini ac isterse ucar zorlamayin kalpten gider Allah korusun

eğer canı istemezse tepki olarak öyle sesler çıkarabiliyor bırakın canı ne zaman isterse o zaman uçsun o zaten uçmak istediğinde size bir şekilde belli eder

eğer canı istemezse tepki olarak öyle sesler çıkarabiliyor bırakın canı ne zaman isterse o zaman uçsun o zaten uçmak istediğinde size bir şekilde belli eder
Ama dışarıda değil kafesin içinde öyle sesler çıkartıyor. Okuldan geldim şu an normal, hasta olduğu için biraz sessiz ama dünkü kadar değil çok şükür. Arada yine deliriyor :)

Kapi gicirtisi gibi bi ses cikariyorsa astim olabilir benim albinom astimdan olmustu

Gard alan kuş öyle ses çıkarır sanadır tepkisi merak etme.

Geri