Muhabbet kuşum aşırı titriyor

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Mrvvv
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Mrvvv

Yeni Üye
4BFB7C36-4E86-434C-A8C9-0CC9368EB3E9.jpeg
Arkadaşlar bu gün yavrularımdan birimin elime aldığımda aşırı titrediğimiz ve bu vaziyette tünekte durduğunu gördüm iki üç defa da burnunu kaşıyıp hapşurdu daha çok yeni yuvadan atılalı bir hafta oldu neyi var sizce bileğisin olan bakabilir mi

ani bir hava akımı veya benzeri sebep yüzünden olabilir bir nevi üşütme gibi diyelim takip edin ama öncelikli olarak yemi öyle kafes tabanına sermeyin kuşlar üzerine pisliyor daha sonra sıvısı yemlere işlemiş yemleri yiyorlar ne kadar sağlıklı olduğunu tekrar düşünün derim ayrı bir kapta verin tüneklerin altında olmasın daha köşede pislenmeyecek bir yerde olsun

ani bir hava akımı veya benzeri sebep yüzünden olabilir bir nevi üşütme gibi diyelim takip edin ama öncelikli olarak yemi öyle kafes tabanına sermeyin kuşlar üzerine pisliyor daha sonra sıvısı yemlere işlemiş yemleri yiyorlar ne kadar sağlıklı olduğunu tekrar düşünün derim ayrı bir kapta verin tüneklerin altında olmasın daha köşede pislenmeyecek bir yerde olsun

İnan’ın ayrı kapta veriyorum içine atlayıp dağıtıp dipten yiyorlar her gün dip temizliyorum

İnan’ın ayrı kapta veriyorum içine atlayıp dağıtıp dipten yiyorlar her gün dip temizliyorum
Yavru bakmak kolay değil [emoji4] ilk zamanlar olur ama öyle tüneğin altında olmasın en azından bir köşede olsun

Yavru bakmak kolay değil [emoji4] ilk zamanlar olur ama öyle tüneğin altında olmasın en azından bir köşede olsun

Çok teşekkürler gerçekten kolay değilmiş pet Shop dan alışmış almak farklıymış kendi çiftinin yavrusu yetiştirmek farklı inşallah alışırlar zamanla

Çok teşekkürler gerçekten kolay değilmiş pet Shop dan alışmış almak farklıymış kendi çiftinin yavrusu yetiştirmek farklı inşallah alışırlar zamanla
İnşaallah

Üşütmüş olabilir. Zamanla düzelecektir. Tüm kuşlara probiyotik takviyesi yapın.

Üşütmüş olabilir. Zamanla düzelecektir. Tüm kuşlara probiyotik takviyesi yapın.

Selçuk bey dört yavrumu aldığım çiftimden dişi yine yumurtlamış üç tane biri döllenmiş sizce erken değil mi yavruları atalı yaklaşık iki hafta oldu sizce yumurtaları ve yuvalığı çekmeli miyim sonuçta dişinin üçüncü kuluçkası olacak ve ben bir ay yokun annem ile babam sadece yem ve su değiştirebilir ek besin veremezler

Sadece yem ve suyla da beslerler yavruları. Yulaf ve aspur da olsun karışımda. Daha önce ayırsaydınız olurdu ama döllenmiş yumurta varsa dokunmayın. Havalar serin sorun olmaz. Yavrular çıktıktan sonra Annen arada sularına vitamin katsın yeter. 4. Yavru çıkışına yetişirsin zaten.

Sadece yem ve suyla da beslerler yavruları. Yulaf ve aspur da olsun karışımda. Daha önce ayırsaydınız olurdu ama döllenmiş yumurta varsa dokunmayın. Havalar serin sorun olmaz. Yavrular çıktıktan sonra Annen arada sularına vitamin katsın yeter. 4. Yavru çıkışına yetişirsin zaten.

Çok teşekkürler bilgilendirmeniz için çok sağolun gerçekten

Geri