Muhabbet Kuşum Aç

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Tarcan
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Tarcan

Yeni Üye
Muhabbet kuşum yavru 30 günlük falan annesi dövüyor ve babası artık beslemiyor ve tam oşarakta yem kıramıyor gibi geldi yem yaptım onuda doğru düzgün yemedi ne yapmalıyım

Nutribird yavru mamaları var bu üründen temin edin siz besleyin
1-2 gündür aç gibi şuan temin edemem kuşum ölürmü kova gibi bir şeyin içine koyuyorum yem döküyorum doğru düzgün yiyemiyorm daldarı verdim ama nüyük kuşlar hemen bitirdi yiyor gibi biraz yem ama davranışlarıda normal aç gibi değil ama kursak boş kışum ölürmü acaba ilk üretimim yardımcı olabilirmisiniz

1-2 gündür aç gibi şuan temin edemem kuşum ölürmü kova gibi bir şeyin içine koyuyorum yem döküyorum doğru düzgün yiyemiyorm daldarı verdim ama nüyük kuşlar hemen bitirdi yiyor gibi biraz yem ama davranışlarıda normal aç gibi değil ama kursak boş kışum ölürmü acaba ilk üretimim yardımcı olabilirmisiniz
Yavru kuş başka kafeste mi yoksa anne babasıyla aynı kafestemi

Kursak boş olursa Allah korusun öle bilir
Yumurtanın sarısını su ile muhallebi kıvamına getirip siz yedirin azar azar

2 gündür açsa çoktan ölmesi lazımdı belki gizli gizli yiyordur

30-45 gün arası yeme düşer , annesi beslemiyorsa şırınga yardımı ile besle tek çözüm bu

Geri