Muhabbet kuşum şu günler değişik davranıyor

lorcugamer

Yeni Üye
Değişik davranıyor derken kafasını tellere sürtüyor esniyormu kusuyormu anlamadım ama galiba esniyor korkmaya başladım suluguna 3-4 damla elma sirkesi damlattım ne olur ne olmaz diye sorununu tam anlayamadım 1,5 - 2 yıldır bizimle, yardımcı olabilirmisiniz

Değişik davranıyor derken kafasını tellere sürtüyor esniyormu kusuyormu anlamadım ama galiba esniyor korkmaya başladım suluguna 3-4 damla elma sirkesi damlattım ne olur ne olmaz diye sorununu tam anlayamadım 1,5 - 2 yıldır bizimle, yardımcı olabilirmisiniz

Birde kuşum da koyu yeşil dışkı oldu salatalık ve maydanoz vermiştim normalmidir

Birde kuşum da koyu yeşil dışkı oldu salatalık ve maydanoz vermiştim normalmidir
Salatalık ve maydanoz yediyse dışkı değişimi olabilir. Yarın gün içinde devamlı olarak yaptığı dışkısını atın bir bakalım. Kullandığınız multivitaminin markası nedir? Ve kuşunuzda başka belirti gözlemlediniz mi?

Bu akşam baktığımda dışkısı normale dönmüştü büyük ihtimalle yeşilliktendi apexisol kullanıyorum iştahsızlık göremedim şu günler biliyorsunuz deprem oldu eve çok giremedik ilgilenmedigim için canı sıkılıyor onun için uyuyor çoğu zaman

Şuan bile o videodaki şeyin aynısını yapıyor sürekli suyuna multivitamin eklemeliyim

Gerwit multivitamin öneririm. Birde sizden ricam, sabah kuşunuzun yandan kuyruğu gözükecek şekilde videosunu atmanız. Şimdi uyandırmayın. Ben kursak genişletme hareketi yapıyor sandım ama videoyu tekrar izledim nefes almaya çalışıyor gibi geldi.

İlk izlediğimde hareketine dikkat etmemiştim, kursak genişletmeye odaklandığım için. Siz diyince tekrar izledim ve nefes alamıyormuş gibi geldi. Nitekimde şimdi bu son attığınız videodan açıkçası emin oldum.
Fazla kuyruk sekmesi var ve gaga hareketine de istinaden kuşunuzda solunum problemi olduğunu düşünüyorum. Bir tık ilerlemiş görünüyor.

Daha geçen çok iyiydi nasıl böyle oldu acaba doğalgaz yoktu soğukta kaldı ondan olduğunu düşünüyorum

Yapabileceğimiz bişey varmı
Öncelikle veteriner imkanınız varsa götürseniz iyi olur. Kanatlıdan anlayan bir veteriner görse iyi olur.
Solunum sıkıntılarında doksisiklin etkenli ilaç kullanılıyor.
Daha geçen çok iyiydi nasıl böyle oldu acaba doğalgaz yoktu soğukta kaldı ondan olduğunu düşünüyorum
Soğukta tetikler. Birkaç gün gözlemleyin ilerleme olur ya da gerileme olmazsa ilaç kullanmanız gerekebilir.

Geri