Muhabbet kuşum şokta mı?

Sezerakin07

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar henüz 30 dakika önce odaya kutu ile girdim kuşu kafeste korktu ve çırpındı ardından garip hareketler yaptı elimize aldığımızda ayağına bir şey oldu sandık ama üzerinde duruyor uçabiliyor. Ama kafese koyunca tünekte durmuyor çırpınıyor. Şimdi kutuya koyduk ve koyduğumuz yerden hiç hareket etmiyor kafasını sağa sola çevirip etrafı izliyor. Kuş sesine tepki verirdi umrunda değil. Kuşumun sorunu ne?

Merhaba arkadaşlar henüz 30 dakika önce odaya kutu ile girdim kuşu kafeste korktu ve çırpındı ardından garip hareketler yaptı elimize aldığımızda ayağına bir şey oldu sandık ama üzerinde duruyor uçabiliyor. Ama kafese koyunca tünekte durmuyor çırpınıyor. Şimdi kutuya koyduk ve koyduğumuz yerden hiç hareket etmiyor kafasını sağa sola çevirip etrafı izliyor. Kuş sesine tepki verirdi umrumda değil. Kuşumun sorunu ne?
Korkmuştur.Kuşların kimisi yabancı şeyleri görünce korkarlar.Bu tarz hareketler yapmamalısınız ölüme kadar gider kuşu strese sokar.Ayrıca kuşu niye kutuya koydunuz kafes yok mu?
video paylaşınız.

Kafese koyduğumuz da çırpınıyor. Kuşum 6 yaşında 6 yıldır bizde alışık yani

Şuanda toparladı hareketlendi kafese koyduk arkadaşlar konu kapanabilir biraz fazla korktum panikledim

Geri