Muhabbet Kuşum İp Yemiş

PoyrazKarayel

Yeni Üye
Herkese merhaba,
Sabah muhabbet kuşumun kafesini temizlerken resimdeki şeyle karşılaştım. Kuşumun dışkısında kocaman bir ip vardı. Dün akşam hareketlerinde bazı gariplikler fark etmiştim sanki boğuluyormuş gibi sesler çıkardı biraz durgundu. Şuan kuşun hareketlerinde neşesinde bir problem yok ama sesinde biraz değişme var gibi acaba boğazında aşınma gibi bir şey olmuş olabilir mi ? Böyle bir durumda ne yapılmalı ?

Ekli dosyalar

• IMG_2474.jpeg
    IMG_2474.jpeg
    363.3 KB · Görüntüleme: 90
ip olduğuna eminmisiniz benim kuşlarda arada bir böyle dışkı yapıyor
İlk defa böyle bir dışkı gördüm ve ip olduğunu düşündüm çünkü kuşum nerde ip görse gidip kemiriyor ama hiç koparmamıştı. Ben fark etmeden bir yerden koparıp yedi diye düşündüm.

Maalesefki benim kuşumda bir kere ip kemirmişti ve dışkısında çıkmıştı en en korktuğum anlardan biriydi çok şükür hiçbir sorun yaşamadık ama o günden sonra hayatımızdan ipi çıkardık inş sizdede bir sıkıntı olmaz.Ayrıca genel anlamda dışkıları böyle devam ederse probiyotik kullanabilirsiniz.

Dışkıda ip görmüyorum şahsen.
Dışkıların şekli düz çizgi şeklinde veya yuvarlak olabiliyor.

Maalesefki benim kuşumda bir kere ip kemirmişti ve dışkısında çıkmıştı en en korktuğum anlardan biriydi çok şükür hiçbir sorun yaşamadık ama o günden sonra hayatımızdan ipi çıkardık inş sizdede bir sıkıntı olmaz.Ayrıca genel anlamda dışkıları böyle devam ederse probiyotik kullanabilirsiniz.
Umarım sıkıntı olmaz. Teşekkürler. Dışkıları takip edeceğim.

Geri