Muhabbet kuşum ölebilir bakar msınız

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Sedoli
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Sedoli

Yeni Üye
Erkek muhabbet kuşumda bugün sanırım ur diyorlar ur keşfettim ilk başta yumurta sandım ama ur dediler ayrıca karnında morarma var ne yapabilirim lütfen bi bakın hem morarmayı hemde ur u çektim

Ekli dosyalar

• 4B3DE4D5-37FE-4279-8E43-66D91B1FC8EF.jpeg
    4B3DE4D5-37FE-4279-8E43-66D91B1FC8EF.jpeg
    1.3 MB · Görüntüleme: 50
  • F828CDED-7AD0-428D-85E4-BB90639056B6.jpeg
    F828CDED-7AD0-428D-85E4-BB90639056B6.jpeg
    1.1 MB · Görüntüleme: 49
Veterinere götürün lütfen

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İlk dişi dediler sonra erkek dediler daha doğru düzgün cinsiyetini bile bilmiyorlar

Yıllar önce benimde karnında ur çıkan bir kuşum vardı. Uzun yıllar benle yaşadı. Veterinere götürdüğümde o dönem kullanılan vitaform adlı ilacı verdi. (Yıl 2005)ve ur bir anda yok oldu. Veterinere götürün inşallah geçer. Geçmiş olsun.

Yıllar önce benimde karnında ur çıkan bir kuşum vardı. Uzun yıllar benle yaşadı. Veterinere götürdüğümde o dönem kullanılan vitaform adlı ilacı verdi. (Yıl 2005)ve ur bir anda yok oldu. Veterinere götürün inşallah geçer. Geçmiş olsun.
İnşallah en yakın zamanda götürücem ama karnı neden mor anlamadım kuruma hastalığı varmış acaba ondan mı

Veterinerden tetra mezatin , enrocure veya eritrom alın. 5 gün çeyrek suluğa mercimek tanesi kadar katın. Eğer ur küçülmezse başka bir yöntem deneriz. Bu ilaçlar hem ur hem karnındaki morluk için. Dışkısını da paylaşın tabi.

Veterinerden tetra mezatin , enrocure veya eritrom alın. 5 gün çeyrek suluğa mercimek tanesi kadar katın. Eğer ur küçülmezse başka bir yöntem deneriz. Bu ilaçlar hem ur hem karnındaki morluk için. Dışkısını da paylaşın tabi.
Yumurta sandım başta zeytinyağı damlattım poposuna masaj yaptım sonra büyük ve koyu renkte dışkı yaptı

Resim paylaşın tatifle olmaz. Ve net bir resim olsun.

Youtube da paylaşıp linki burda paylaşın.

Geri